Sport&More – sport i zakłady bukmacherskie

Opinie ekspertów, fachowe porady i codzienne typy – to obietnica jaką składają twórcy nowego portalu Sport&More. Serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy są pasjonatami sportu i zakładów bukmacherskich.

Twórcą i redaktorem naczelnym serwisu jest Piotr Szeleszczuk, wieloletni dziennikarz i redaktor sportowy między innymi „Gazety Wyborczej” i „Życia Warszawy”. W przygotowaniu strony pomagał mu zespół analityków, którym kieruje Piotr Kaszubski.

Jakie cele stawia sobie redakcja portalu?

Chcemy pomagać naszym czytelnikom właściwie typować i w ten sposób pomnażać majątek – przyznaje redaktor naczelny Sport&More.

Obrazek 1

Największym atutem Sport&More ma być dział „Ograj buka” gdzie codziennie rano można znaleźć redakcyjne typy na nadchodzący dzień.

Wnikliwie analizujemy ofertę bukmacherów i wybieramy te mecze, które wydają się nam atrakcyjne. Ważne są kursy – nie interesują nas niskie stawki. Szukamy sensacji, ale nie robimy tego na siłę – przyznaje Kaszubski, który ocenia skuteczność typów na 75 procent.

Czasem czytelnicy zarzucają nam, że popełniamy błędy. Odpowiadam im, że gdybym trafiał wszystkie typy, to dziś byłbym milionerem i wylegiwałbym się na karaibskiej plaży – śmieje się Kaszubski.

W serwisie można znaleźć zapowiedzi, relacje i wyniki wszystkich najważniejszych wydarzeń piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich i tenisowych, a także wyścigów Formuły 1. Tym, co ma wyróżniać serwis Sport&More od konkurencji jest rozbudowany dział opinii.

Nie udajemy, że jesteśmy najmądrzejsi na świecie. Staramy się typować mądrze i korzystać z rad ekspertów – przyznaje Szeleszczuk. Ekspertami portalu są dziennikarze „Gazety Wyborczej”, „Przeglądu Sportowego”, „Polski” a także komentatorzy, między innymi „Polsatu” i „Canal Plus”.

Jakie plany na przyszłość mają twórcy serwisu?

Chcemy w najbliższym czasie uruchomić ligę typerów, w której będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Trochę ryzykujemy, bo pewnie okaże się, że nasi czytelnicy typują lepiej od nas, ale raz kozie śmierć, może i my skorzystamy na ich typach – mówi z uśmiechem Szeleszczuk.

sportandmore.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top