Sposób na ekologiczną jazdę

Aplikacja dla kierowców Dinegra najpierw zbiera informacje, a następnie przeprowadza analizę potrzeb kierowcy. Inteligentnie rozpoznaje, że np. użytkownik ma duże auto z dużym silnikiem, więc nie będzie jeździł tak oszczędnie, jak kolega z maluchem. Mimo to aplikacja podpowie co zrobić, aby zaoszczędzić na paliwie i stanąć na podium w rankingu.

Jednym z modułów Dinegry jest grywalizacja – oprócz tego, że aplikacja stanowi niezastąpioną pomoc kierowcy, to jeszcze dostarcza mu rozrywki. „Od ostatniego tankowania przejechałeś więcej kilometrów niż w poprzednim analogicznym okresie. Teraz spróbuj spalić jeszcze mniej!” – aplikacja rzuca wyzwanie, a kierowca ma okazję się sprawdzić. Jeśli nie zna zasad ecodrivingu, może przejść przez szkolenia e-learningowe dostępne w aplikacji.

dinegra obrazek

Oczywiście każdego kierowcę Dinegra traktuje inaczej. Bierze bowiem pod uwagę stan pojazdu, nawyki, informacje o kierowcy itp. Inne sugestie awatar skieruje do starszego kierowcy, który jeździ miejskim samochodem wyłącznie po podmiejskich drogach, a inne do kierowcy młodego, jeżdżącego suvem z 3-litrowym silnikiem po mieście.

Kreator interaktywnych e-learningów pozwala tworzyć nowe szkolenia – np. na temat wymiany opon bądź zasad bezpiecznej jazdy. Kierowca, który ma wiedzę, szybko i łatwo ubiera ją w e-learning, a inni użytkownicy zyskują dostęp do szkoleń, z których mogą skorzystać również w podbramkowej sytuacji, np. gdy przebiła im się opona i nie wiedzą jak sobie z tym poradzić.

Nadrzędną ideą przyświecającą Dinegrze jest bezpieczna oraz ekologiczna jazda. Aplikacja ma za zadnie wywołanie potrzeby, edukację i kontrolowanie nawyków ekologicznej jazdy. Ponadto aplikacja z sympatycznym awatarem zapobiega nudzie za kierownicą. Dinegra to doradca kierowcy, który nie tylko uczy, jak jeździć oszczędnie, ale też jak jeździć prawidłowo i z przyjemnością. Do awatara można mówić, wywołując określone funkcje – na pewno zareaguje. Wywoływanie głosowe umożliwia bezpieczne korzystanie z aplikacji, ponieważ podczas jazdy nie trzeba patrzeć w telefon i wpisywać komend – wystarczy coś powiedzieć.

Kolejnym z modułów jest CB radio – aplikacja umożliwia użytkownikom kontakt miedzy sobą. Mogą oni powiadamiać się wzajemnie o korkach, niebezpieczeństwach na drodze itd. Jest to ważne zwłaszcza dla tych, którzy jeżdżą dużo, a czas jest dla nich cenny.

Więcej informacji na temat Dinegry: http://dinegra.com/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry