Spotykalscy – kolejny serwis społecznościowy

Opublikowano: 23 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Agencja reklamowa Adwertajzing zakończyła pierwszy etap prac nad serwisem Spotykalscy.pl. Do zadań agencji należało między innymi opracowanie logistyki nawigacji w ramach serwisu oraz projektu graficznego wraz z przygotowaniem materiałów do prac programistycznych.
Serwis Spotykalscy.pl należy do kategorii serwisów społecznościowych, którego zadaniem jest pomoc lokalnym środowiskom w integracji i organizowaniu spotkań. Z marketingowego punktu widzenia serwis wykorzystuje zjawisko „długiego ogona” dając reklamodawcom efektywną możliwość dotarcia do silnie sprofilowanych, lokalnych grup zainteresowań.

Narzędzie to może być wykorzystane zarówno przez struktury lokalne w celu dotarcia do okolicznych grup zainteresowań, jak również przez dużych reklamodawców, których globalne działania reklamowe przekładane są na aktywne wsparcie punktów sprzedaży.

Serwis Spotyklascy.pl zintegrowany jest wokół wydarzeń oraz grup, co odróżnia go od typowych serwisów społecznościowych na polskim rynku, których kręgosłupem integracji są użytkownicy. Dzięki temu Spotykalscy.pl uzupełniają funkcjonalność popularnych serwisów oferując nową perspektywę integracji ludzi.
Serwis uruchomiony został jest w wersji beta.

Sylwester KozakSpotykalscy – kolejny serwis społecznościowy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.