Starbroker podsumowuje trzy miesiące

Starbroker – serwis wynajmu i sprzedaży nieruchomości – w ciągu trzech miesięcy połączył właścicieli z pośrednikami 2,5 tys. razy. Platforma jest obecna w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Niebawem będzie dostępna w kolejnych miastach.

Największym wyróżnikiem Starbroker.pl jest to, że właściciel nieruchomości po dodaniu swojego mieszkania decyduje, który pośrednik będzie mógł się z nim skontaktować. Średnio, od momentu wprowadzenia nieruchomości do jej wynajęcia mija 17 dni.

starbroker

Nie ma innego, skutecznego narzędzia, które koncentrowałoby się na potrzebach właścicieli nieruchomości. Faktycznie widzimy, że przekonują się do nas zarówno oni, jak i pośrednicy i agencje. Sprzedaż czy wynajem nieruchomości wciąż bywa chaotycznym procesem i wiąże się dla obu stron z wieloma niedogodnościami. Właściciele odbierają telefony od przypadkowych osób w odpowiedzi na ogłoszenia w miejscach, w których wcale swojej oferty nie umieszczali. Starbroker pomaga zapanować nad całym procesem. Nasza platforma pozwala właścicielom odnaleźć sprawdzonych pośredników z najlepszych agencji – powiedział David Rice, jeden ze współzałożycieli i prezes Starbroker.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top