Startują szkolenia z marketingu w sieci pod patronatem Akademii Unity

Opublikowano: 13 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie rusza IV edycja szkoleń z zakresu marketingu w sieci, rekrutacja potrwa do 15 lutego. Patronat nad kierunkiem objęła Akademia Unity.

Projekt organizowany przez MMMP@2 (Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2) na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie jest w 80% dofinansowany.

FBOferuje studentom 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie dla pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski.

Program obejmuje blok ogólny, a w nim:

  • podstawy marketingu w internecie
  • zasady projektowania stron www i zarządzanie nimi
  • prawne aspekty internetu
  • pozycjonowanie i marketing w wyszukiwarkach.

Studenci będą mieli do wyboru cztery specjalizacje: startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright, studio badawczo-projektowe EDISONDA oraz Akademia Unity –Marka bezpłatnych działań szkoleniowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie http://marketingwsieci-szkolenia.pl

Sylwester KozakStartują szkolenia z marketingu w sieci pod patronatem Akademii Unity

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.