Steve Forbes w Polsce

17 października w PKiN w W-wie odbędzie się seminarium z udziałem Steva Forbesa – multimilionera, redaktora naczelnego wpływowego „Forbes Magazine”, byłego kandydata na prezydenta USA. Steve Forbes weźmie udział w seminarium, którego tematem przewodnim będzie „Polski rynek finansowy na tle rynków europejskich i światowych w przeddzień przystąpienia Polski do UE”. Organizatorem seminarium, które będzie miało miejsce podczas pierwszego dnia Forum Kapitałowo-Finansowego „Twoje Pieniądze”, jest dziennik „Puls Biznesu”.

Oprócz zaproszonego gościa głos zabiorą: Bruno Dethomas – ambasador, szef przedstawicielstwa UE w Polsce, Jacek Socha – przewodniczący KPWiG, Wiesław Rozłucki – prezes GPW w Warszawie, Eugeniusz Śmiłowski – prezes Instytutu Badań i Opinii Pentor, Paweł Dangel – prezes TU Allianz, Bogusław Kułakowski – prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej, Sławomir Lachowski – wiceprezes BRE Banku.

Steve Forbes to jeden z najbardziej wpływowych w USA konserwatystów. Jest wydawcą i redaktorem naczelnym „Forbes Magazine” – czołowego pisma ekonomicznego z nakładem 850 tys. egzemplarzy, czytanego na całym świecie przez ponad 5 mln osób. Steve Forbes jest postacią bardzo znaną w USA. W 1996 i 2000 roku kandydował w prawyborach z ramienia Partii Republikańskiej na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Organizatorem wizyty Steva Forbesa jest dziennik „Puls Biznesu”. Seminarium jest kolejnym, po wizytach Billa Clintona oraz prof. Roberta F. Kennedy’go, spotkaniem Czytelników „Pulsu Biznesu” z prestiżową osobistością świata polityki i biznesu.

18 października, drugiego dnia Forum „Twoje Pieniądze” redakcja „Pulsu Biznesu” jest także organizatorem debaty: Czy można było inaczej” Udział w dyskusji wezmą ministrowie odpowiedzialni za kreowanie polityki gospodarczej kolejnych rządów RP w latach 1989-2002 m.in: Janusz Lewandowski, Andrzej Olechowski, Jacek Socha, Janusz Steinhoff, Tadeusz Syryjczyk i Emil Wąsacz.

http://www.pb.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top