Strona WWW wizytówką firmy

W dobie Internetu posiadanie strony www jest koniecznością. Strona internetowa stanowi wizytówkę organizacji w sieci, poszerza zasięg działania firmy umożliwiając zaprezentowanie usług i produktów odbiorcom z całego świata.

Neo Fusion logoWedług danych firmy Netcraft Ltd., zajmującej się świadczeniem usług bezpieczeństwa w Internecie oraz jego analizą, w grudniu 2013 roku w sieci znajdowało się 861 023 217 stron internetowych. Wyszukiwarka internetowa stała się głównym źródłem pozyskiwania informacji, a pierwsza strona wyników jest najczęściej kluczowa przy podjęciu decyzji o wyborze dostawcy. Im wyżej strona www danej organizacji plasuje się w SERPach (Search Engine Results Page), tym na większą odwiedzalność może liczyć. SERP wyświetla w pierwszej kolejności te adresy www, które uznane są przez wyszukiwarkę za najbardziej odpowiednie dla zapytania.

Skuteczne pozycjonowanie strony www jest jednym ze sposobów zwiększenia zauważalności organizacji w sieci. Pozycjonowanie, inaczej określane jako optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych, to procesy polegające na osiągnięciu przez dany serwis jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Pozycjonowanie stanowi istotny element marketingu internetowego.

Businessman internet conceptDzięki temu procesowi strona www naszej firmy jest bardziej zauważalna na tle innych konkurencyjnych organizacji. Posiadanie strony internetowej nie jest kosztowną inwestycją. Strona internetowa pozwala zredukować koszty, nawiązać silniejsze kontakty z klientami oraz pozyskać nowych. Przyczynia się do wzrostu dochodowości firmy, a dalszej perspektywie- do poszerzenia zakresu oferowanych usług lub produktów. Posiadanie strony www pozwala firmie rozwijać się oraz eksplorować nowe rynki.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry