Sukces w Internecie? – Synergia budująca biznes

Współczesne projektowanie stron internetowych nierzadko wychodzi poza schematyczne projektowanie graficzne, programowanie i implementowanie strony www. Wszystkie te elementy są ważne, jednak to tylko działania, jakie powinny stanowić następstwo porozumienia dwóch stron. Najlepsze rezultaty uzyskać można wówczas, gdy we współpracy na linii klient-agencja powstaje tzw. efekt synergii.

Sukces w Internecie? - Synergia budująca biznes 1

Jak to zrobić? Wejdź na https://www.lookas.pl/

Nauka płynąca z natury

Praca zespołowa to zagadnienie kojarzona głownie ze sportem. W rzeczywistości jednak bazuje ona na efekcie synergii, jaki można zaobserwować w środowisku naturalnym. Doskonałym tego przykładem są drzewa. Gdyby spojrzeć na las lub park w przekroju, to zauważalnym stanie się połączony system korzeniowy. W ten sposób skupisko drzew jest bardziej odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych (np. silnych wiatrów) niż pojedyncze egzemplarze. Co więcej, słabsze drzewa mogą korzystać z zasobów tych silniejszych, czerpiąc z ich korzeni niezbędne składniki odżywcze. W podobny sposób zachowują się ptaki, które przemieszczając się tworzą klucz. Taka formacja chroni słabsze osobniki, dając im szansę na bezpiecznie dotarcie do celu.

Co ciekawe, efekt synergii pozwala uzyskać wynik większy niż suma działań składowych. W biznesie coraz częściej wykorzystywany jest model myślenia synergicznego, ponieważ w pracy zespołowej generowanie pomysłów i rozwiązań daje rezultaty lepsze, niż praca pojedynczych specjalistów. Z tego też powodu nasza agencja marketingu internetowego Lookas nie tylko stawia na pracę zespołową w obrębie naszej firmy, ale staramy się przenosić naszą filozofię na relacje z klientami.

Otwórz się na rozmowę

W lookas.pl największą wartością jest człowiek. Lubimy rozmawiać i nierzadko zadajemy naszym klientom pytania, które otwierają ich umysły na nowe perspektywy. Wspólnie odnajdujemy obszary w ich firmach, które stanowią największą wartość w budowie przewagi konkurencyjnej. Istotna jest jednak otwartość i gotowość do wspólnego działania.

Jeżeli jesteś otwarty na współpracę i chcesz aktywnie uczestniczyć w realizowanym projekcie, to z nami uzyskasz więcej. Rezultaty kampanii marketingowych realizowanych wspólnie nierzadko przekraczają oczekiwania klientów. Możesz być wobec tego pewien, że Twoje zaangażowanie będzie procentować w niezwykłym tempie.

Wynika to z tego, że Twoja firma buduje realne relacje z odbiorcami i tylko Twoi handlowcy są w posiadaniu informacji o potrzebach i oczekiwaniach klienta, a także jego reakcjach na prezentowaną ofertę. Nawet najlepsza analityka internetowa nie zastąpi rzeczywistego kontaktu z klientem, poprzez który można uzyskać najbardziej wiarygodną informację zwrotną.

Jeżeli chcesz uzyskać lepsze rezultaty w krótszym czasie i przy zoptymalizowanym budżecie, skontaktuj się z nami. W Lookas damy Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry