SumUP wprowadza terminal Chip&PIN

Opublikowano: 30 maja 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

SumUP umożliwia przetwarzanie płatności mobilnych z wykorzystaniem mobilnego terminalu. Polska i Szwajcaria są pierwszymi krajami w których debiutuje usługa Chip&PIN wraz z urządzeniem w wersji beta.

Prowizja za korzystanie z wynosi 2,25 proc, sam terminal będzie kosztować 295 zł brutto. Usługa skierowana jest przede wszystkim do firm akceptujących płatności kartowe, których obrót miesięczny nie przekracza 20 tys. zł.

partner-page-header-PIN+_white

Wprowadzenie na rynek urządzenia PIN+ to dla SumUp wielkie osiągnięcie, gdyż udało nam się stworzyć uniwersalny terminal Chip&PIN pozwalający przyjmować karty płatnicze na całym świecie. Nasze rozwiązanie jest tak proste w użyciu, że nawet przedsiębiorcy, którzy nigdy wcześniej nie przyjmowali płatności kartą, mogą od razu rozpocząć sprzedaż bez konieczności zapoznania się z instrukcją obsługi – powiedział Maximilian Stella, Dyrektor Zarządzający SumUp w Polsce.

PIN+ oferuje możliwość akceptacji wszystkich najpopularniejszych kart debetowych i kredytowych w tym Visa, VPAY, MasterCard i Maestro. Transakcje są autoryzowane kodem PIN, a potwierdzenie zakupu dostarczane jest klientom przez SMS albo e-mail.

Kolejnymi krajami w jakich pojawi się terminal będą Wielka Brytania, Niemcy, Włochy i Hiszpania. Oficjalnymi partnerami SumUp w Polsce są InPost Finanse oraz Idea Bank.

Sylwester KozakSumUP wprowadza terminal Chip&PIN

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.