Sygma Bank na wyłączność w Ceneo

Opublikowano: 15 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Sygma Bank stanie się wyłącznym partnerem finansowym na Ceneo i umożliwi kredytowanie online zakupów.

Dzięki stworzeniu osobnej zakładki „Sygma Raty” bank będzie mógł dotrzeć do 4,6 mln użytkowników serwisu.

Warunki współpracy zakładają również reklamę na głównej stronie Ceneo.pl, odsyłającą na stronę sygmabank.pl, a także reklamy na stronach produktowych oraz w wybranych kategoriach produktów na platformie Allegro.pl.

Sygma Bank na wyłączność w Ceneo 1

 

Współpraca z Ceneo.pl pomoże nam nie tylko w budowaniu wśród internautów świadomości i rozpoznawalności marki Sygma Bank jako instytucji pomocnej w zakupach, ale także da nam szansę na pozyskanie nowych partnerów handlowych wśród e-sklepów – mówi Marta Kamińska, Zarządzająca Marką i Badaniami Rynku w Sygma Banku.

Celem naszej porównywarki jest dostarczenie kupującym, jak największej ilości informacji i narzędzi potrzebnych do podjęcia decyzji zakupowej. Współpraca z Sygma Bank idealnie wpisuje się w ten kierunek działań – mówi Radosław Tyszko, Dyrektor E-commerce w Ceneo.pl. Prezentując na stronach Ceneo ofertę kredytową Sygma Bank, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych użytkowników, którzy chętnie dokonaliby zakupu, ale nie dysponują w danym momencie gotówką. Teraz mają alternatywę w postaci zakupów ratalnych. – dodaje.

Sylwester KozakSygma Bank na wyłączność w Ceneo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.