System ERP w modelu usługowym

Wciąż najpopularniejszym modelem korzystania z systemu ERP w firmach jest model tradycyjny, czyli korzystanie z oprogramowania za pomocą stacjonarnych zasobów informatycznych. Jednak coraz ważniejszą rolę w sposobie zarządzania firmą odgrywa „chmura”, która staje się alternatywą dla modelu tradycyjnego.

Model usługowy to ciekawe rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy nie planują kupna specjalistycznych serwerów, sprzętów i licencji a chcą skupić na szybkim wdrożeniu systemu ERP i realizacji określonych celów przedsiębiorstwa. Firma Streamsoft, ceniony polski producent oprogramowania dla biznesu, oferuje innowacyjne rozwiązanie dla modelu tradycyjnego i modelu usługowego pod postacią systemu ERP Streamsoft Verto. Korzystając z systemu Verto w modelu usługowym trzeba zadbać jedynie o dostęp do Internetu.

ERPWszelkie procesy związane z dbaniem o rozwój zasobów sprzętowych, aktualizację systemu ERP, specjalnych platform i koszty utrzymania w module usługowym przeniesione są na dostawcę zewnętrznego. To powoduje, że firma nie musi martwić się o całe zaplecze informatyczne, a jedynie płaci za korzystanie z danej usługi. W dodatku mając dostęp jedynie do Internetu, można prowadzić niezbędne analizy, kontrolować zasoby i komunikować się z kontrahentami w dowolnymi miejscu. Pełna mobilność to kolejny atut zintegrowanego systemu do zarządzania firmą Streamsoft Verto. Dzięki niej dostęp do zabezpieczonych danych jest możliwy z każdego miejsca w Polsce i poza jej granicami.

Innowacyjność systemu ERP Streamsoft Verto poznaje się przede wszystkim po odpowiednim dopasowaniu do potrzeb firmy, działającej w określonej branży. Ma to związek z zakresem tworzenia i implementowania poszczególnych rozwiązań informatycznych w odpowiednich obszarach danego przedsiębiorstwa. Ta innowacyjność jest wynikiem połączenia najlepszych cech gotowych systemów, zawierających konkretne zestawy funkcjonalności i systemów otwartych, dzięki którym można dowolnie rozbudowywać zaawansowane moduły pod kątem oczekiwań użytkownika. Ponadto system Verto jest niezależny od platformy systemowej i sprzętowej, co umożliwia większą swobodę w wyborze rozwiązań i wybranie interesującego narzędzia w konkretnym czasie do realizacji zamierzonych celów.

Wykorzystanie pełnej funkcjonalności systemu ERP Streamsoft Verto również w procesie zarządzania firmą za pomocą modelu usługowego „chmura” oszczędza mnóstwo cennego czasu i zasobów ludzkich, usprawniając efektywność pracowników i ich wydajność, co może mieć wielkie znaczenie dla rozwoju przedsiębiorstwa. Sama firma dzięki rozwiązaniom systemu Streamsoft Verto staje się bardziej elastyczna i konkurencyjna na rynku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry