Szybka pożyczka gotówkowa? (art. spons.)

Jak wynika z najnowszych raportów, pożyczki gotówkowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku, ponieważ dają dość szybki oraz prosty dostęp do dodatkowych środków finansowych.

Zalety pożyczki gotówkowej

ID-10061585Przede wszystkim, największą zaletą pożyczek gotówkowych jest to, że mogą być one przeznaczone na całkowicie dowolny cel, bez konieczności konsultacji z bankiem. Pieniądze można więc przeznaczyć na wyjazd wakacyjny, kupno samochodu, czy też remont mieszkania. Kolejną zaletą pożyczek jest ich wysoka kwota, która może sięgać nawet do 120 000 zł. Oprocentowanie takich pożyczek też jest korzystne i niezbyt wysokie, dzięki czemu, koszty pożyczki nie będą przytłaczające. Poza tym, pożyczka gotówkowa ma dość długi czas spłacania, który może wynieść nawet 7 lat, dzięki czemu comiesięczne raty nie nadwyrężą zbytnio naszego comiesięcznego budżetu. Jeśli chodzi o dodatkowe opłaty, to trzeba się liczyć z koniecznością zapłaty prowizji, za udzielenie pożyczki, która wynosi około 2% i nie mniej niż 50 zł. Nowoczesne banki, które wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, ograniczyły też procedury oraz formalności związane z przyznawaniem pożyczek do absolutnego minimum, dzięki czemu osoby, które nie znoszą nagminnej w Polsce biurokracji powinny być zadowolone.

Jak starać się pożyczkę gotówkową?

Przede wszystkim, aby otrzymać pożyczkę gotówkową trzeba przedstawić swoje zaświadczenie o zarobkach, dzięki czemu bank będzie mógł ocenić na jak wysoką pożyczkę będzie nas stać. Wstępne formalności możemy załatwić przez internet, ponieważ na stronach banków często znajdują się specjalne formularze, które pozwalają na przeprowadzenie wstępnych procedur drogą elektroniczną. Sporym zainteresowaniem cieszy się też pożyczka przez telefon, gdzie wstępne procedury omówimy telefonicznie z konsultantem wybranego banku, dzięki czemu od razu otrzymamy fachową pomoc oraz cenne informacje, które na pewno pomogą nam w szybszym sfinalizowaniu procedury. Poza tym, pożyczka na telefon jest bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem dla stałych klientów banku, ponieważ mogą oni otrzymać dodatkową gotówkę bez konieczności przedstawiania dokumentów oraz wniosków, ponieważ doradca od razu będzie miał wgląd w ich finanse oraz wysokość miesięcznych wpływów na konto.

Konsolidacja pożyczek

Osoby, które zaciągnęły kilka pożyczek gotówkowych i gubią się już w terminach spłat poszczególnych rat, mogą starać się o pożyczkę konsolidacyjną, dzięki której zamienią kilka pożyczek w jedną. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu konieczne będzie płacenie niższych rat, wydłuży się czas spłaty kredytu i będzie umowa tylko z jednym bankiem, który będzie od tego momentu załatwiał wszelkie formalności związane z kredytem. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które zaciągnęły wiele pożyczek, których w końcu nie mogły regularnie spłacać. Konsolidacja sprawia, że raty są możliwe do spłaty i nie niszczą domowego budżetu.

Pożyczki gotówkowe są produktami bankowymi, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku, ponieważ można je zaciągnąć na różne kwoty, a spłatę rozłożyć na nawet 7 lat. Każda pożyczka przez telefon może być przeznaczona na wybrany przez nas cel, którego nie musimy uzgadniać, ani omawiać z bankiem. Ogólne koszty pożyczek gotówkowych są relatywnie niskie, dzięki czemu opłaca się je zaciągać, aby móc szybciej zrealizować swoje marzenia oraz zaspokoić potrzeby. Warto za poznać się z ofertami pożyczek gotówkowych w różnych bankach.

autorem zdjęcia jest foto76.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry