Szymon Marciniak został ambasadorem Mennicy Skarbowej

Szymon Marciniak – został ambasadorem Mennicy Skarbowej, firmy w Polsce sprzedającej złoto inwestycyjne oraz inne metale szlachetne, spółki notowanej na rynku NewConnect, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W ramach wspólnych działań zaplanowano szeroko zakrojoną kampanię reklamową pn. „Twoja decyzja na wagę złota ” z udziałem międzynarodowego polskiego sędziego piłkarskiego, który prowadził między innymi finał mundialu w 2022 roku i finał Ligi Mistrzów w 2023 r. Komunikacja będzie prowadzona w największych polskich stacjach telewizyjnych oraz radiowych, mediach online (w tym VOD) oraz za pomocą reklamy zewnętrznej. Kampania z udziałem Szymona Marciniaka jest zorientowana na wzmocnienie wizerunku i świadomości marki. Ma ona także podkreślać bezpieczeństwo inwestycji w złoto.

Szymon Marciniak został ambasadorem Mennicy Skarbowej 1

Spot reklamowy pn. „Twoja decyzja na wagę złota” rozpoczyna szeroko zasięgową, ogólnopolską kampanię reklamową, która będzie prowadzona od 15 września br. Celem kampanii z udziałem znanego sędziego piłkarskiego – Szymona Marciniaka – jest zwiększenie rozpoznawalności Mennicy Skarbowej oraz przedstawienie złota jako trafnej i bezpiecznej inwestycji na przyszłość.

–  Na rynku obserwujemy coraz większą konkurencję. Liczymy, że wybór tak znanej postaci wśród Polaków, jaką jest sędzia piłkarski – Szymon Marciniak, zwiększy rozpoznawalność naszej marki, a także poszerzy grono naszych klientów między innymi o zapalonych kibiców piłki nożnej. Zależało nam, aby Ambasador marki odzwierciedlał nasze wartości i charakter firmy. Szymon Marciniak jest profesjonalistą, podejmującym na boisku nieraz trudne, lecz trafne decyzje. Realizując kampanię pn. „Twoja decyzja na wagę złota” chcemy utrwalić w świadomości Polaków fakt, iż złoto jest dobrą i najbardziej bezpieczną inwestycją. Proszę zauważyć, że lokata w kruszec nie wymaga tak specjalistycznej wiedzy w porównaniu do inwestycji na giełdzie i we wszelkiego rodzaju produkty kapitałowe. Analizując dane długoterminowe – trend wartości złota jest rosnący. Inwestować w złoto może praktycznie każdy, bariera wejścia jest relatywnie niska i wynosi (w zależności od kursu dolara) około 300 zł. Jednak, w świadomości zbiorowej, nadal panuje przekonanie, że zakup złota to inwestycja tylko dla osób zamożnych. Chcemy edukować społeczeństwo w tym zakresie i wierzymy, że w przyszłości brak złota w portfelu inwestycyjnym będzie po prostu passé – mówi Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej.

Zarządzanie drużynami, przebiegiem meczu, a nawet atmosferą panującą na murawie jest ważnym procesem, który wpływa na jakość zawodów i zachowanie zawodników. Tak samo ważne jest zarządzanie finansami w każdej rodzinie. Mam nadzieję, że moje wsparcie dla doświadczonej, od lat obecnej na polskim rynku Mennicy Skarbowej, pomoże większej grupie naszych rodaków odkryć nowy, długoterminowy i co ważne bezpieczny cel inwestycyjny jakim jest złoto inwestycyjne. komentuje międzynarodowy sędzia piłkarski Szymon Marciniak.

Szymon Marciniak, według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu, to najlepszy sędzia piłkarski na świecie w 2022 roku. Od 2011 arbiter międzynarodowy, od 20 lipca 2015 sędzia klasy UEFA i najwyżej oceniany polski arbiter. Regularnie prowadzi mecze Ekstraklasy, Pucharu Polski, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, zagraniczne spotkania ligowe oraz mecze międzypaństwowe.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top