Tablica kredowa do powieszenia – pomysły

Chciałbyś odmienić w prosty sposób swoje wnętrza, ale nie masz kompletnie żadnego pomysłu? W takim razie przybywamy do Ciebie z pomocą i nowymi pomysłami na aranżację Twojego domu. Głównym bohaterem tym razem zostanie kredowa tablica, która powszechnie znana jest i kojarzona przede wszystkim z otoczeniem szkolnym. Jednak udowodnimy, że równie dobrze może ona sprawdzić się w domowych warunkach.

Tablica kredowa do powieszenia – pomysły 1

Tablica kredowa w kuchni

Oto pierwsze miejsce, gdzie można spotkać ją w wielu gotowych aranżacjach. Pełni tam przede wszystkim funkcję estetyczną, ponieważ zawiera jeden stały napis, motto, a czasem wystarczy nawet sama pusta powierzchnia. Czarne kredowe tło doskonale pasuje do stylu retro i bardziej klasycznego niż nowoczesnego, gdzie w postaci dodatków pojawiać się będą jutowe dekoracje, drewniane pojemniki czy więcej elementów roślinnych w kuchni.

Oczywiście, możesz jak najbardziej zaszaleć i stworzyć własną niepowtarzalną aranżację kuchenną, gdzie zdecydujesz się na połączenie standardowej tablicy kredowej z nowoczesnymi elementami, lecz to wymaga już dużej odwagi lub dobrego wyczucia stylu.

Z pewnością dla niektórych taka tablica w kuchni okaże się równie przydatna, ponieważ może też stać się miejscem do zapisywania najważniejszych informacji, rzeczy do zrobienia, listy zakupów, przepisów, planów lekcji czy grafików do pracy. Wszędzie tutaj wystarczy spokojnie tablica o wymiarach 60×40 cm, a w większych pomieszczeniach można też zamontować tablice o wielkości 90×60 cm.

Musisz jednak pamiętać o jednej rzeczy – tablica kredowa w użyciu powinna znajdować się dalej od miejsca, gdzie przygotowujesz posiłki. To zawsze pewne zabezpieczenie przed dostaniem się do jedzenia pyłu i kurzu podczas pisania kredą.

Tablica kredowa na ścianę w salonie

W tym przypadku może posłużyć wyłącznie jako element dekoracyjny, gdzie polecamy już bardziej zaszaleć i zdecydować się na większy rozmiar tablicy kredowej – 200×100 cm lub 200×120 cm w zależności od wolnej przestrzeni w salonie. Równie dobrze możesz zgłosić się do profesjonalistów o wykonanie tablicy kredowej na wymiarhttps://tablice-magnetyczne.com/. Tutaj znajdziesz przede wszystkim szerokie możliwości zaprojektowania tablicy wraz z obramowaniem czy ewentualnymi nadrukami na jej powierzchni. Wszystko to będzie wykonane w 100% z dobrej jakości materiałów, trwałych i dostosowanych do Twoich potrzeb.

W takiej sytuacji masz pełną dowolność, co do wielkości i kształtu tablicy, która może bardziej przypominać szkolną tablicę w formie tryptyku. Wybór należy już do Ciebie. Można powiesić ją standardowo w poziomie lub postawić na pion, dzięki czemu pomieszczenie od razu nabierze bardziej nowoczesnego charakteru. Równie dobrze na takiej tablicy możecie zapisywać swoja marzenia, cele lub zwyczajnie bawić się w gronie bliskich. Pomysły na jej wykorzystanie pozostawiamy w pełni Tobie.

Tablica magnetyczna i kredowa w jednym

Pragniemy jeszcze opowiedzieć po krótce o doskonałej kombinacji, która powoli znajduje swoje zastosowanie nie tylko w domach, ale również w biurach. Mowa o tablicach kredowych magnetycznych, czyli genialnym połączeniu prostoty z nowoczesnym użytkowaniem. Z wyglądu przypomina ona w zupełności klasyczną czarną tablicę kredową do pisania, jednak można używać jej z pomocą zwykłej kredy oraz specjalnych mazaków kredowych.

Co więcej, jak sama nazwa wskazuje można zaczepiać na jej powierzchni również magnesy. Naszym zdaniem to może być świetna alternatywa dla osób, które cenią sobie szczególnie porządek i praktyczne rozwiązania. Można wówczas zastąpić tablicę kredową, która pozostawia smugi i pył wokół siebie na tablicę magnetyczną kredową, gdzie będziesz mógł pisać niebrudzącymi pisakami i jednocześnie przyczepiać magnesy z karteczkami.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry