Tani, funkcjonalny gadżet do firmy? Zdecydowanie notesy reklamowe!

Reklamowanie biznesu to nie tylko działania na zewnątrz, skierowane do klientów. Możesz promować swoją markę, także poprzez swoich pracowników wręczając im odpowiednie gadżety reklamowe. Kubki, smycze, długopisy – te akcesoria z pewnością już masz w swojej firmie. Nie wiesz, co możesz wręczyć swojemu zespołowi? Dobrym pomysłem są notesy reklamowe z nadrukiem. Dowiedz się, dlaczego.

Tani, funkcjonalny gadżet do firmy? Zdecydowanie notesy reklamowe! 1

Na sukces firmy wpływ mają nie tylko klienci, ale także… pracownicy. To oni mają najczęstszy kontakt z odbiorcami nie tylko osobiście, ale także poprzez internet, np. w mediach społecznościowych. Są Twoją najlepszą wizytówką. Dlatego warto ich wyposażyć w akcesoria z logo firmy. Zastanawiasz się, jakie gadżety wybrać dla swojego zespołu? Postaw na funkcjonalne notesy reklamowe z logo.

Notesy reklamowe z nadrukiem, czyli wyraz identyfikowania się z firmą

Zgrana kadra odpowiada za połowę sukcesu firmy. Dlaczego? Im lepsze kontakty między ludźmi, tym więcej zapału i chęci do pracy, a także bardziej kreatywne pomysły i innowacje. Zaangażowanie pracowników jest niezwykle ważne, bo to oni odpowiadają za obsługę klienta, przygotowanie produktów czy oferty, a często także reklamę i sprzedaż.

Jednym z czynników odpowiadających za zapał do pracy jest identyfikowanie się z daną marką i jej wartościami. Chcesz, żeby każda pracująca osoba w firmie czuła się częścią zespołu i z dumą opowiadała o swoim miejscu pracy? Zadbaj o relacje fair-play, a także o gadżety reklamowe.

Notesy z własnym nadrukiem, np. od OpenGift, są niedrogie, a do tego bardzo funkcjonalne. Możesz wybierać spośród klasycznych zeszytów w twardej oprawie, na spirali, w ekologicznej wersji, a także z dołączonym długopisem. Przydadzą się każdemu w firmie, bez względu na zajmowane stanowisko. Wręcz notesy z logo swojemu zespołowi, aby mogli utożsamiać się z marką i jej wartościami na co dzień. Pracownicy z pewnością będą chętnie z nich korzystać

Notatniki firmowe jako wyraz wspólnej odpowiedzialności za rozwój

Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania buduje nie tylko wiarę we własne umiejętności czy pewność siebie, ale także zwiększa poziom zaangażowania w pracę. Pracownik, który jest świadomy, że od niego zależy sukces całego zespołu, będzie dążył do jak najlepszej realizacji nałożonego nań obowiązku.

Notesy z logo to wspaniały sposób na to, aby zespół poczuł się współodpowiedzialny za efekt działań firmy. Na okładce produktów możesz umieścić logo i nazwę firmy lub hasło wyrażające filozofię, która przyświeca jej działalności.

Logo na okładce może zainspirować rozmowę o marce i być punktem wyjścia do wzmocnienia jej wizerunku. Takie działanie bezpośrednio przełoży się na liczbę klientów, większe zyski, a w efekcie bardziej zadowalające zarobki. Warto to wykorzystać!

Notesy z własnym nadrukiem jako sposób na spójny wizerunek marki

Zadbaj o to, aby klient kojarzył dany kolor lub wzór z Twoją marką. Aby to zrobić, upewnij się, że wszystkie gadżety, w tym eleganckie notesy z własnym nadrukiem, wpisywały się w system identyfikacji wizualnej marki.

Zadbaj o odpowiedni grawer na okładce notatnika firmowego, który będzie dyskretnie reklamować biznes nie tylko w oficjalnych, ale także w prywatnych sytuacjach. Do zestawu warto dołączyć artykuły piśmiennicze w zbliżonych barwach, aby jeszcze mocniej zaakcentować związek marki z daną kolorystyką. Nawet poza miejscem pracy Twoje notesy z logo będą stale przypominać o firmie i jej ofercie.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top