Tani, funkcjonalny gadżet do firmy? Zdecydowanie notesy reklamowe!

Opublikowano: 21 grudnia 2020. Kategoria: Wpisy Promowane.

Reklamowanie biznesu to nie tylko działania na zewnątrz, skierowane do klientów. Możesz promować swoją markę, także poprzez swoich pracowników wręczając im odpowiednie gadżety reklamowe. Kubki, smycze, długopisy – te akcesoria z pewnością już masz w swojej firmie. Nie wiesz, co możesz wręczyć swojemu zespołowi? Dobrym pomysłem są notesy reklamowe z nadrukiem. Dowiedz się, dlaczego.

Tani, funkcjonalny gadżet do firmy? Zdecydowanie notesy reklamowe! 1

Na sukces firmy wpływ mają nie tylko klienci, ale także… pracownicy. To oni mają najczęstszy kontakt z odbiorcami nie tylko osobiście, ale także poprzez internet, np. w mediach społecznościowych. Są Twoją najlepszą wizytówką. Dlatego warto ich wyposażyć w akcesoria z logo firmy. Zastanawiasz się, jakie gadżety wybrać dla swojego zespołu? Postaw na funkcjonalne notesy reklamowe z logo.

Notesy reklamowe z nadrukiem, czyli wyraz identyfikowania się z firmą

Zgrana kadra odpowiada za połowę sukcesu firmy. Dlaczego? Im lepsze kontakty między ludźmi, tym więcej zapału i chęci do pracy, a także bardziej kreatywne pomysły i innowacje. Zaangażowanie pracowników jest niezwykle ważne, bo to oni odpowiadają za obsługę klienta, przygotowanie produktów czy oferty, a często także reklamę i sprzedaż.

Jednym z czynników odpowiadających za zapał do pracy jest identyfikowanie się z daną marką i jej wartościami. Chcesz, żeby każda pracująca osoba w firmie czuła się częścią zespołu i z dumą opowiadała o swoim miejscu pracy? Zadbaj o relacje fair-play, a także o gadżety reklamowe.

Notesy z własnym nadrukiem, np. od OpenGift, są niedrogie, a do tego bardzo funkcjonalne. Możesz wybierać spośród klasycznych zeszytów w twardej oprawie, na spirali, w ekologicznej wersji, a także z dołączonym długopisem. Przydadzą się każdemu w firmie, bez względu na zajmowane stanowisko. Wręcz notesy z logo swojemu zespołowi, aby mogli utożsamiać się z marką i jej wartościami na co dzień. Pracownicy z pewnością będą chętnie z nich korzystać

Notatniki firmowe jako wyraz wspólnej odpowiedzialności za rozwój

Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania buduje nie tylko wiarę we własne umiejętności czy pewność siebie, ale także zwiększa poziom zaangażowania w pracę. Pracownik, który jest świadomy, że od niego zależy sukces całego zespołu, będzie dążył do jak najlepszej realizacji nałożonego nań obowiązku.

Notesy z logo to wspaniały sposób na to, aby zespół poczuł się współodpowiedzialny za efekt działań firmy. Na okładce produktów możesz umieścić logo i nazwę firmy lub hasło wyrażające filozofię, która przyświeca jej działalności.

Logo na okładce może zainspirować rozmowę o marce i być punktem wyjścia do wzmocnienia jej wizerunku. Takie działanie bezpośrednio przełoży się na liczbę klientów, większe zyski, a w efekcie bardziej zadowalające zarobki. Warto to wykorzystać!

Notesy z własnym nadrukiem jako sposób na spójny wizerunek marki

Zadbaj o to, aby klient kojarzył dany kolor lub wzór z Twoją marką. Aby to zrobić, upewnij się, że wszystkie gadżety, w tym eleganckie notesy z własnym nadrukiem, wpisywały się w system identyfikacji wizualnej marki.

Zadbaj o odpowiedni grawer na okładce notatnika firmowego, który będzie dyskretnie reklamować biznes nie tylko w oficjalnych, ale także w prywatnych sytuacjach. Do zestawu warto dołączyć artykuły piśmiennicze w zbliżonych barwach, aby jeszcze mocniej zaakcentować związek marki z daną kolorystyką. Nawet poza miejscem pracy Twoje notesy z logo będą stale przypominać o firmie i jej ofercie.

Wpisy PromowaneTani, funkcjonalny gadżet do firmy? Zdecydowanie notesy reklamowe!

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.