Targi IT B2B ITBS

Czas i miejsce: 1 czerwiec 2012 r., Warszawa Hotel Marriott Centrum

Targi ITBS to wydarzenie skupiające się na płaszczyźnie B2B, dedykowane grupie dostawców oraz wyselekcjonowanych odbiorców rozwiązań informatycznych na przekroju różnych sektorów m.in. administracja, bankowość, uczelnie, służba zdrowia, ubezpieczenia, logistyka.

ITBS to okazja do nawiązania kontaktów z osobami z branży IT, poznania najnowszych produktów i rozwiązań oferowanych przez producentów jak również poznanie najlepszych firm IT

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in. systemy wspierające, takie jak DMS, CMS, BPM; CRM, ERP; hurtownie danych; systemy finansowo-księgowe oraz systemy kadrowe. Ponadto oferta kierowana jest do firm specjalizujących się we wspieraniu samego procesu wytwórczego oprogramowania dedykowanego, co obejmuje analizę indywidualnych potrzeb, proces wytwórczy oraz zapewnienie odpowiedniej jakości tworzonych rozwiązań, czyli kompleksowe planowanie i realizację testów.

Do tej pory naszym najbardziej rozpoznawalnym projektem są Targi Kariera IT, w których zapisy na najbliższe 4 edycje są już zamknięte z uwagi na brak wolnych miejsc – powiedziała Aleksandra Górecka, koordynator projektów targowych.

Podczas targów uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych panelach merytorycznych powiązanych tematyce:

  • IT Solutions – panel ma na celu przedstawienie najnowszych rozwiązań, trendów, produktów i usług w branży IT,
  • IT Business – panel ma na celu ukazanie uczestnikom obecnej sytuacji na rynku inwestycyjnym i w gospodarce. Zostaną poruszone tematy z zakresu: prawa, dotacji z Unii Europejskiej, rozwoju firmy, źródeł finansowania itp. (m.in. pozyskiwanie funduszy UE, GPW, New Connect),
  • Leadership training – panel ma na celu prezentację zaprezentowanie uczestnikom tematów z zakresu doskonalenia umiejętności miękkich, prowadzenia projektów itp (m.in. przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie strategiczne, stres a wypalenie zawodowe, asertywność w biznesie, wywieranie wpływu a manipulacja).

Targi IT B2B odbędą się 1 czerwca w Warszawie w Hotelu Marriott Centrum. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona!

Formularz rejestracji: http://careercon.pl/itbs/warszawa/rejestracja

Szczegóły na stronie: www.itbstargi.pl, www.facebook.com/targiITBS

Kontakt do organizatora:

Artur Moczarski
Specjalista ds. organizacji targów
tel. 22 101 56 84
artur.moczarski@careercon.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry