Targi pracy Kariera IT GigaCon

Data i miejsce: 11 czerwca 2011 Wrocław

W imieniu firmy Nokia Siemens Networks oraz Atos Origin zapraszamy na prestiżowe wydarzenie – Kariera IT GigaCon, które odbędzie się 11 czerwca 2011r. we Wrocławiu.

Kariera IT to platforma spotkań profesjonalistów – spotkanie poważnych pracodawców z doświadczonymi specjalistami IT. Do udziału w targach zapraszamy wyłącznie doświadczonych pracowników, prowadzimy rejestrację kwalifikowaną – co oznacza, że nie przyjmujemy osób, które dopiero zaczynają swoją karierę – zapewniają organizatorzy.

Wydarzenie to pozwoli poznać najciekawsze oferty pracy na rynku IT, udział w targach jest doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Uczestnicy będą mogli zorientować się i porównać oferty pracy oferowane przez takie firmy jak Nokia Siemens Networks, Atos Origin, Capgemini, IBM, BLSTREAM, SII, Rinf Group,  Itkontrakt, Grupa Allegro, Credit Suisse, GigaSet, TETA  i wiele innych. W targach biorą udział firmy zainteresowane rekrutacją wyłącznie specjalistów IT – osób, które mają już doświadczenie w branży.

Podczas targów organizatorzy przygotowali dla uczestników cykl bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju. Wykłady poświęcone będą m.in.: negocjacji warunków płacowych, udoskonalaniu umiejętności interpersonalnych poruszone zostaną również kwestię prawnych aspektów świadczenia pracy. Ponadto zapewniamy uczestnikom możliwość bezpłatnego udziału w 4-dniowym szkoleniu z zakresu tworzenia projektów IT dofinansowanym z funduszy europejskich.

Udział w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi kosztami – zapewnione są bezpłatne przerwy kawowe oraz materiały konferencyjne. Wystarczy wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.targikarierait.pl. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Kontakt:

Aleksandra Górecka
[email protected]
tel: 22 417 36 44

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top