Targi pracy Kariera IT GigaCon

Opublikowano: 26 maja 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Data i miejsce: 11 czerwca 2011 Wrocław

W imieniu firmy Nokia Siemens Networks oraz Atos Origin zapraszamy na prestiżowe wydarzenie – Kariera IT GigaCon, które odbędzie się 11 czerwca 2011r. we Wrocławiu.

Kariera IT to platforma spotkań profesjonalistów – spotkanie poważnych pracodawców z doświadczonymi specjalistami IT. Do udziału w targach zapraszamy wyłącznie doświadczonych pracowników, prowadzimy rejestrację kwalifikowaną – co oznacza, że nie przyjmujemy osób, które dopiero zaczynają swoją karierę – zapewniają organizatorzy.

Wydarzenie to pozwoli poznać najciekawsze oferty pracy na rynku IT, udział w targach jest doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Uczestnicy będą mogli zorientować się i porównać oferty pracy oferowane przez takie firmy jak Nokia Siemens Networks, Atos Origin, Capgemini, IBM, BLSTREAM, SII, Rinf Group,  Itkontrakt, Grupa Allegro, Credit Suisse, GigaSet, TETA  i wiele innych. W targach biorą udział firmy zainteresowane rekrutacją wyłącznie specjalistów IT – osób, które mają już doświadczenie w branży.

Podczas targów organizatorzy przygotowali dla uczestników cykl bezpłatnych warsztatów prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju. Wykłady poświęcone będą m.in.: negocjacji warunków płacowych, udoskonalaniu umiejętności interpersonalnych poruszone zostaną również kwestię prawnych aspektów świadczenia pracy. Ponadto zapewniamy uczestnikom możliwość bezpłatnego udziału w 4-dniowym szkoleniu z zakresu tworzenia projektów IT dofinansowanym z funduszy europejskich.

Udział w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi kosztami – zapewnione są bezpłatne przerwy kawowe oraz materiały konferencyjne. Wystarczy wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.targikarierait.pl. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń

Kontakt:

Aleksandra Górecka
aleksandra.gorecka@software.com.pl
tel: 22 417 36 44

Dawid ZarazińskiTargi pracy Kariera IT GigaCon

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.