TechCamp #18: wycieczka do przyszłości

Opublikowano: 29 maja 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Już 11 czerwca w czasie finałowego odcinka trzeciego sezonu TechCampu odbędzie się próba przewidzenia dokąd zmierza internet – bajt po bajcie prześledzony zostanie temat Big Data i Internet of Things. Nasza Redakcja jest patronem spotkań.

Na finale trzeciego sezonu TechCampu nie może zabraknąć nikogo, kto wierzy, że technologia to przyszłość. Miłość do IT pokazano już podczas spotkań wielokrotnie (1922 uczestników zarejestrowanych w tym sezonie) dlatego organizatorzy wierzą, że temat kolejnego, 18 już odcinka będzie im równie bliski. 

TechCamp18

W Studenckim Klubie Żaczek przed uczestnikami nie ukryje się żaden bajt informacji w temacie Big Data i Internet of Things. Na techcampowej scenie usłyszeć będzie można m.in. Marcina Klimka z Estimote. A ten, kto zastanawia się jak ugryźć ogromną ilość sieciowych informacji powinien wysłuchać prezentacji Szymona Niemczury z Kontakt.io., który odpowie na pytanie jak mikro-lokalizacja i proximity computing zmienia nasz świat, zwłaszcza ten offline. Na wszystkie pytania w temacie gromadzenia dużych ilości danych odpowie również Vladimir Mitiuszew z FreshMail, którym opowie o możliwościach, jakie daje chmura w e-mail marketingu.

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca, o 19:00 w Studenckim Klubie Żaczek. Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja na techcamp18.evenea.pl.

TechCamp oprócz dawki merytorycznej wiedzy daje szanse na przeanalizowanie swojej ścieżki kariery z doradcą z Pracuj.pl, który z odpowie na wszystkie pytania i podpowie jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

W czasie finału sezonu nie zabraknie również networkingowych emocji gdy już po raz 18 zasiądziemy do Open Space by razem z prelegentami poznać szczegóły Big Data i Internet of Things, zadać nurtujące nas pytania oraz rozwiać technologiczne wątpliwości, a wszystko przegryźć gorąca pizzą – zachęcają organizatorzy.

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z partnerami Województwem Małopolskim, FreshMail, Kei.pl, Pracuj.pl oraz Grupą Unity. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Dawid ZarazińskiTechCamp #18: wycieczka do przyszłości

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.