TechCamp planuje karierę

Opublikowano: 27 listopada 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Największy technologiczny barcamp w Polsce już po raz drugi zawita do Wrocławia. 13. odcinek TechCampu poświęcony karierze w IT, ruszy 11 grudnia o 19:00 w Pubie Włodkowica 21. Trwa rejestracja.

O tym, że w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje pasjonatów nowych technologii przekonać można było się w poprzednim sezonie TechCampu. Przepis na dzielenie się wiedzą przy piwie zadziałał i w tej szerokości geograficznej – na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 uczestników. Do Wrocławia TechCamp powraca 11 grudnia, by podyskutować o rynku pracy IT. O jakość technologii zadba organizator – Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, oraz FreshMail.

Rejestracja pod adresem techcamp13.evenea.pl

TechCamp_Wrocław

Branża IT to jedna z nielicznych, która oparła się kryzysowi. Zarobki tam są wciąż stabilne i wszystko wskazuje na to, że będzie tak jeszcze przez kolejnych kilka lat. Atrakcyjność tego sektora sprawiła, że tysiące młodych ludzi rozpoczęło swoją przygodę z informatyką. Jak zatem wyróżnić się spośród nich, by stać się konkurencyjnym na rynku pracy? Odpowiedzi udzielą zaproszeni eksperci już podczas kolejnego odcinka TechCampu. Pamiętaj, na rozpoczęcie przygody z IT nigdy nie jest za późno! – zachęcają organizatorzy.

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała darmowa pizza. Nasza Redakcja jest patronem medialnym TechCampu.

Dawid ZarazińskiTechCamp planuje karierę

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.