TechCamp: technologie na Javie

Opublikowano: 12 grudnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Pora przestać śnić na Javie i zacząć kodować realnie, przekonują organizatorzy TechCampów, które odbędą się 14 stycznia w stolicy Dolnego Śląska i dzień później w sercu Małopolski. Rejestracja trwa.

Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie Java Master, nie możesz tego przegapić. Podczas styczniowych spotkań technologicznych emocji z pewnością nie obniży temperatura. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak ugryźć temat grafowych baz danych, zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do pasjonatów nowych technologii – zachęcają organizatorzy spotkań.

grafika - Java

Na scenie swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się m.in. ekspert w administrowaniu bazami danych, nazywany „inżynierem od spraw katastrof” – Jarosław Pałka. Jarek opowie o wprowadzeniu do grafowych baz danych na przykładzie Neo4j. Tego wieczoru usłyszymy też m.in. specjalistę od javowych zadań specjalnych z Grupy Unity.

Tradycyjnie po części merytorycznej przystąpimy do technologicznego networkingu. W czasie TechClash dla uczestników i prelegentów przygotowane zostaną trzy stoliki, przy których prowadzić będzie można dyskusje o trendach rządzących w tym języku oraz wyzwaniach związanych z architekturą systemów. Siły na wiele godzin rozmów zapewni darmowa pizza.

Na bezpłatne wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, Miquido. Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Zarejestruj się na TechCamp we Wrocławiu www.techcamp23.evenea.pl
Zarejestruj się na TechCamp w Krakowie www.techcamp24.evenea.pl

Dawid ZarazińskiTechCamp: technologie na Javie

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.