Telepolis dołącza do Evolution Media Net

Opublikowano: 5 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Telepolis.pl, jeden z najdłużej działających serwisów opisujących branżę telekomunikacyjną, dołączył do sieci reklamowej Evolution Media Net.

evolutionmedianetSerwis ma bardzo wartościową pod względem reklamowym grupę docelową. Dodatkową wartością jest fakt, że redakcja jest świetnie poinformowana i często jako pierwsza publikuje informacje o nowościach wprowadzanych przez naszych operatorów. Czyni to Telepolis.pl bardzo opiniotwórcze w swojej branży medium  – powiedział Karol Kowalski, odpowiedzialny w Evolution Media Net za współpracę z witrynami.

Wcześniej Telepolis.pl współpracował z siecią reklamową AdTotal. Serwis będzie oferowany w takich kanałach jak Technology&Internet, Biznes i Gospodarka, oraz Big City Life.

Serwis odwiedza ponad pół miliona użytkowników, którzy generują ponad 6 mln odsłon.

Sylwester KozakTelepolis dołącza do Evolution Media Net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.