BGK uruchamia partnerski program innowacji z Izraelem

Opublikowano: 24 października 2018. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Bank Gospodarstwa Krajowego, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Start-Up Nation Central oraz CREATORS IDEAtion Lab uruchomiły pilotażowy program dla polskich firm. Jego celem jest znalezienie dojrzałych przedsiębiorstw i rozwinięcie ich potencjału we wspólnym działaniu z innowacyjnymi, młodymi firmami. Pierwszymi partnerami programu będą Asseco i Tauron.

Dawid ZarazińskiBGK uruchamia partnerski program innowacji z Izraelem

ZUS wyda 800 mln zł na aktualizację i utrzymanie systemów informatycznych

Opublikowano: 30 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

ZUS rozpisze w pierwszy kwartale 2013 r. sześć przetargów na aktualizację i modernizację systemów informatycznych Zakładu. Na utrzymanie całego systemu informatycznego Zakład wydaje około 800 mln zł rocznie. Tyle samo w ciągu czterech lat pójdzie na nowe umowy.

Dawid ZarazińskiZUS wyda 800 mln zł na aktualizację i utrzymanie systemów informatycznych

NewsPoint o firmach IT: rozmiar nie ma znaczenia

Opublikowano: 9 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

NewsPoint przygotował raport na temat firm IT o których najczęściej pisano w polskim internecie. Podsumowanie obejmuje pierwszych 35 firm specjalizujących się w usługach IT, uwzględnia dane za cały 2007 r. Firmy do badania zostały wyselekcjonowane z raportu Computerworld TOP200 za 2006 r. Podmioty znajdujące się w czołówce tego zestawienia nie zawsze wygrywają pod względem ilości publikacji. Ponadto, charakter publikacji – …

Hanna LaskowskaNewsPoint o firmach IT: rozmiar nie ma znaczenia