Wczasy w ofercie eSKY.pl na 6-lecie serwisu

Opublikowano: 16 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jeden z popularniejszych w polskim Internecie serwisów turystycznych obchodzi swoje 6. urodziny i z tej okazji podpisał umowy o współpracy ze 113 biurami podróży i tym samym włączył do swojej oferty wycieczki.

Hanna LaskowskaWczasy w ofercie eSKY.pl na 6-lecie serwisu

Ekspansja eSKY na rynkach wschodnich

Opublikowano: 17 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl dokonało podsumowania pierwszego roku działalności operacyjnej w Bułgarii (eSKY.bg) oraz podjęło kolejny krok w ekspansji na rynkach wschodnich, otwierając swój portal oferujący rezerwacje biletów lotniczych online w Rumunii (eSKY.ro).

Tomasz UchańskiEkspansja eSKY na rynkach wschodnich

eSKY.pl nawiązuje współpracę z Expedią

Opublikowano: 27 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis eSKY.pl zawarł umowę o partnerstwie strategicznym z Expedią – największym na świecie internetowym biurem podróży. Dzięki nawiązanej współpracy polscy użytkownicy zyskują dostęp do systemu rezerwacji miejsc hotelowych online na całym świecie. W ofercie Expedii znajdują się miejsca w ponad 100 tysiącach hoteli.

Dawid ZarazińskieSKY.pl nawiązuje współpracę z Expedią

Bankier.pl uruchomił Fly.Bankier.pl

Opublikowano: 21 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Bankier.pl przy współpracy z eSKY.pl, portalem w segmencie sprzedaży biletów lotniczych on-line, uruchomił nowy serwis Fly.bankier.pl. Korzystając z Fly.bankier.pl Użytkownicy mogą wyszukiwać i rezerwować bilety lotnicze oraz pokoje w hotelachna całym świecie.

Tomasz UchańskiBankier.pl uruchomił Fly.Bankier.pl

eSKY.pl zarabia w kryzysie

Opublikowano: 19 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

eSKY.pl – internetowe biuro podróży i serwis z biletami lotniczymi przedstawił wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2009 roku. Obroty sięgnęły 60,5 mln złotych (84% przychodów za cały 2008 rok), a zyski 1,4 mln (87% zeszłorocznych zysków). Perspektywy na drugie półrocze są pomyślne – serwis zrealizuje prognozy przychodów (115 mln złotych).

Robert ZarychtaeSKY.pl zarabia w kryzysie

Sukces eSKY.pl w Bułgarii

Opublikowano: 28 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W październiku br. minie pierwsza rocznica funkcjonowania filii eSKY.pl – internetowego biura podróży i lidera agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych w Polsce – na rynku bułgarskim. Przedsięwzięcie to okazało się sukcesem, dodatkowo wspomaganym bieżącą implementacją najnowocześniejszych rozwiązań do serwisu eSKY.bg.

Tomasz UchańskiSukces eSKY.pl w Bułgarii