GoldenLine z 2,7 mln profili

Opublikowano: 18 października 2018. Kategoria: Rynek. Tagi:

Liczba profili zawodowych na GoldenLine systematycznie rośnie – w tym tygodniu przekroczyła już 2,7 mln. W ciągu ostatniego roku w serwisie zarejestrowało się niemal 222 tys. nowych użytkowników. Profil założony w serwisie umożliwia kandydatom budowanie profesjonalnego wizerunku zawodowego i otrzymanie oferty pracy bezpośrednio od rekrutera. Z kolei pracodawcom baza kandydatów pozwala znaleźć dobrego pracownika.

Dawid ZarazińskiGoldenLine z 2,7 mln profili

Nowy prezes GoldenLine.pl

Opublikowano: 26 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Karol Traczykowski, dotychczasowy IT Director GoldenLine, objął funkcję CEO firmy. Karol Traczykowski objął funkcję prezesa w GoldenLine, będzie odpowiadał za dalszy rozwój. Wcześniej pełnił funkcję IT Directora. Ze spółką związany jest od 2007 roku.

Sylwester KozakNowy prezes GoldenLine.pl

Podsumowanie tygodnia

Opublikowano: 17 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W tym tygodniu przede wszystkim Twitter, Google i Adobe. Na polskim rynku dużo o związku mediów społecznościowych z biznesem. Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Robert ZarychtaPodsumowanie tygodnia

Oceń swojego pracodawcę na GoldenLine

Opublikowano: 14 listopada 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Profil pracodawcy na GoldenLine został znacząco zmodyfikowany. Najważniejszą zmianą jest umożliwienie użytkownikom wystawienia oceny swojemu obecnemu oraz byłemu pracodawcy.

Hanna LaskowskaOceń swojego pracodawcę na GoldenLine