Startuje magazyn T3, wygraj prenumeratę na Techcity.pl

Opublikowano: 21 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

T3, jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów typu consumer electronics, wchodzi na polski rynek. Magazyn wydawany jest obecnie w 23 krajach, a pierwszy numer polskiej edycji trafi do kiosków w drugiej połowie października tego roku. Z tej okazji serwis Techcity.pl organizuje konkurs, w którym można wygrać jedną z półrocznych prenumerat magazynu.

Hanna LaskowskaStartuje magazyn T3, wygraj prenumeratę na Techcity.pl

Wywiad z Maciejem Idzikowskim, Prezesem Zarządu NEO24.PL

Opublikowano: 17 czerwca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

NEO24.PL to jeden z największych e-sklepów internetowych w Polsce, laureat rankingu Wprost i Money.pl na najlepszy sklep internetowy AGD, RTV i Foto oraz zdobywca Złotego Laura Konsumenta 2008. Na pytania serwisu e-biznes.pl odpowiada Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL.

Hanna LaskowskaWywiad z Maciejem Idzikowskim, Prezesem Zarządu NEO24.PL

Zakupy ze sporą dawką adrenaliny… – wywiad z Piotrem Kasprzyckim

Opublikowano: 5 maja 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

O serwisie oligoo.pl i aukcjach typu Allpay, trochę o taktyce i trochę o hazardzie, a nawet o tym od czego sam jest uzależniony opowiada Piotr Kasprzycki, Prezes GTW Media Sp. z o.o. właściciel portalu oligoo.pl.

Hanna LaskowskaZakupy ze sporą dawką adrenaliny… – wywiad z Piotrem Kasprzyckim

To już dziś – iPod na Mikołaja od e-biznes.pl

Opublikowano: 7 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis e-biznes pl – najdłużej działający polski portal o tematyce eCommerce – uruchomił nową wersję newslettera. Z tej okazji został przygotowany dla wszystkich prenumeratorów konkurs, w którym nagrodą jest iPod nano 4 GB. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 6 grudnia o godzinie 20.00. Newsletter e-biznes.pl każdego dnia dostarcza istotnych informacji ze świata eCommerce. Po kilku latach nieprzerwanego funkcjonowania przeszedł radykalną zmianę – …

Hanna LaskowskaTo już dziś – iPod na Mikołaja od e-biznes.pl