Wczasy w ofercie eSKY.pl na 6-lecie serwisu

Opublikowano: 16 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jeden z popularniejszych w polskim Internecie serwisów turystycznych obchodzi swoje 6. urodziny i z tej okazji podpisał umowy o współpracy ze 113 biurami podróży i tym samym włączył do swojej oferty wycieczki.

Hanna LaskowskaWczasy w ofercie eSKY.pl na 6-lecie serwisu

eSKY.pl nawiązuje współpracę z Expedią

Opublikowano: 27 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Serwis eSKY.pl zawarł umowę o partnerstwie strategicznym z Expedią – największym na świecie internetowym biurem podróży. Dzięki nawiązanej współpracy polscy użytkownicy zyskują dostęp do systemu rezerwacji miejsc hotelowych online na całym świecie. W ofercie Expedii znajdują się miejsca w ponad 100 tysiącach hoteli.

Dawid ZarazińskieSKY.pl nawiązuje współpracę z Expedią

Sukces eSKY.pl w Bułgarii

Opublikowano: 28 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W październiku br. minie pierwsza rocznica funkcjonowania filii eSKY.pl – internetowego biura podróży i lidera agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych w Polsce – na rynku bułgarskim. Przedsięwzięcie to okazało się sukcesem, dodatkowo wspomaganym bieżącą implementacją najnowocześniejszych rozwiązań do serwisu eSKY.bg.

Tomasz UchańskiSukces eSKY.pl w Bułgarii

Milionowa umowa eSKY i TVP

Opublikowano: 6 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka eSKY, właściciel eSKY.pl – internetowego biura podróży i największego polskiego serwisu internetowego z biletami lotniczymi, wygrała przetarg na obsługę Telewizji Polskiej w zakresie podróży lotniczych.

Hanna LaskowskaMilionowa umowa eSKY i TVP

Nasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem

Opublikowano: 8 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nasza-Klasa.pl oraz eSKY.pl, największy serwis oferujący bilety lotnicze przez internet, rozpoczynają współpracę. Od dzisiaj, w profilu każdego użytkownika Naszej Klasy widnieje link prowadzący do podstrony z wyszukiwarką eSKY.pl. Dzięki współpracy z portalem Nasza-Klasa.pl, eSKY.pl zamierza dotrzeć do szerokiego grona jego użytkowników, w tym osób starszych i mniej doświadczonych w korzystaniu z internetu. Dla nich profil na Naszej-Klasie jest pierwszą, a …

Hanna LaskowskaNasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem

eSKY.pl konsoliduje rynek biletów lotniczych online

Opublikowano: 24 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

eSKY.pl wprowadza nowy system wyszukiwania, a także przystępuje do konsolidacji rynku polskiego oraz ekspansji zagranicznej. Środki na te cele będą pochodzić z zysków Spółki oraz planowanego debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Po niespełna trzech i pół roku od sprzedaży pierwszego biletu przez Internet, do eSKY.pl należy już 40% polskiego rynku agencyjnej sprzedaży online biletów lotniczych. Planowane przychody Spółki …

Hanna LaskowskaeSKY.pl konsoliduje rynek biletów lotniczych online