home.pl niebawem przedstawi usługi VPS

Opublikowano: 19 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

home.pl zakończyło testy usługi VPS (Virtual Private Server), które trwały ponad 2 miesiące. Usługę testowało ponad 4,7 tys. użytkowników. Premiera komercyjna już 28. czerwca. home.pl jest pierwszym z dużych graczy na rynku usług hostingowych, który zdecydował się wprowadzić tę usługę.

Sylwester Kozakhome.pl niebawem przedstawi usługi VPS

Jak zyskać i stracić stronę… WWW w 5 sekund

Opublikowano: 29 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, a Twoja strona internetowa zniknęła, e-mail przestał działać, a osoba, o której nigdy wcześniej nie słyszałeś, stała się właścicielem Twojej domeny. Podobne sytuacje zdarzają się dużo częściej, niż nam się wydaje.

Hanna LaskowskaJak zyskać i stracić stronę… WWW w 5 sekund

Akredytacja ICANN dla home.pl

Opublikowano: 7 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

home.pl uzyskał akredytację ICANN (Internetowej Korporacji ds. Nadawania Nazw i Numerów). Firma, posiadając unikatowy certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 27001:2005, ma gwarantować klientom pełne bezpieczeństwo rejestracji domen globalnych.

Hanna LaskowskaAkredytacja ICANN dla home.pl

Autoinstalator od home.pl

Opublikowano: 16 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , ,

home.pl rozbudował swoją platformę hostingową o usługę autoinstalatora. Teraz użytkownicy będą mogli samodzielnie skorzystać z najpopularniejszych aplikacji sieciowych bez konieczności wgrywania ich na serwer i przechodzenia procesu instalacji.

Hanna LaskowskaAutoinstalator od home.pl