NEO24.PL umożliwia zwroty na poczcie

Opublikowano: 5 kwietnia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

NEO24.PL, jeden z największych w Polsce sklepów internetowych, wspólnie z Pocztą Polską wprowadza nową usługę, rozszerzającą możliwości zwrotu towaru. Dzięki niej klienci e-sklepu będą mogli bezpłatnie zwrócić zakupiony produkt w dowolnej placówce pocztowej w całym kraju.

Dawid ZarazińskiNEO24.PL umożliwia zwroty na poczcie

NEO24.PL wprowadza kredyt 0% online

Opublikowano: 28 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W ubiegłym roku Polacy wydali w internecie prawie 16 mld zł. Konsumenci są świadomi swoich praw: gwarancji, możliwości reklamacji oraz dodatkowych korzyści. Kolejną dogodność w tym segmencie rynku inicjuje sklep internetowy NEO24.PL, wprowadzając kredyt 0%.

Hanna LaskowskaNEO24.PL wprowadza kredyt 0% online

NEO24.PL – Weekend Darmowych Odbiorów

Opublikowano: 9 grudnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sklep internetowy NEO24.PL przygotował specjalną promocję – już w najbliższy weekend każda osoba, która złoży dowolne zamówienie, będzie mogła je odebrać w Punkcie Wydań Osobistych, nie płacąc ani za kuriera, ani za dostarczenie do punktu wydań.

Hanna LaskowskaNEO24.PL – Weekend Darmowych Odbiorów

Sprzedaż TV 3D wzrosła o 100%

Opublikowano: 15 października 2010. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

Kiedy w połowie tego roku w polskich sklepach zaczęły pojawiać się telewizory z techniką 3D, wielu specjalistów zastanawiało się czy mimo wysokich cen, sięgających kilkunastu tysięcy złotych, przekonają do siebie konsumentów? Pierwsze wyniki sprzedaży wskazują, że producenci TV 3D mogą mówić o sukcesie.

Hanna LaskowskaSprzedaż TV 3D wzrosła o 100%

Boom na lustrzanki

Opublikowano: 27 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Zwykły aparat kompaktowy dostępny na polskim rynku kosztuje ok. 200 zł. Na średniej klasy lustrzankę trzeba wydać przynajmniej 10 razy więcej, czyli ok. 2 000 zł. Pomimo tego Polacy wybierają droższy sprzęt, ale wysokiej jakości a sprzedaż lustrzanek wzrosła o 150%.

Hanna LaskowskaBoom na lustrzanki

NEO24.PL: Mundial 2010 – wytypuj wyniki!

Opublikowano: 14 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Sklep internetowy NEO24.PL uruchamia konkurs dla fanów Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Miłośnicy sportowych rozgrywek mogą typować wyniki na specjalnie stworzonej stronie. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej sumie 15 tys. zł.

Hanna LaskowskaNEO24.PL: Mundial 2010 – wytypuj wyniki!