zanox w nowej odsłonie – strategia Straight to Performance

Opublikowano: 15 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Koncern z Berlina zaprezentował całkowicie nową wersję swojego serwisu internetowego zanox.pl, a także zanox.de i zanox.com. Powyższe zmiany to widoczny efekt nowej strategii działania „Straight to performance – reklama efektywnościowa, która działa”.

Hanna Laskowskazanox w nowej odsłonie – strategia Straight to Performance

zanox tworzy największą w Europie sieć afiliacyjną

Opublikowano: 26 lipca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Axel Springer oraz PubliGroupe przeniosły większość udziałów Digital Window, lidera marketingu afiliacyjnego w Wielkiej Brytanii do swojej spółki zależnej, zanox. Kolejną zmianą w firmie jest nowy wiceprezes, którym został Joachim Piroth, będzie on pracować w berlińskiej centrali firmy.

Hanna Laskowskazanox tworzy największą w Europie sieć afiliacyjną

eBay.pl wystartował !

Opublikowano: 25 kwietnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W czwartek wieczorem wystartował serwis aukcyjny eBay.pl, eBay.pl jest obecnie serwisem bezpłatnym, użytkownicy otrzymują również dostęp do aukcji międzynarodowych eBay. Dyrektor ds marketingu eBay Polska, Przemysław Pluta, powiedział: ‘Otwarcie eBay.pl stwarza nowe możliwości rozwoju polskiego środowiska użytkowników handlu elektronicznego. Wiele z tych osób już teraz aktywnie handluje zarówno na giełdzie niemieckiej, jak i na innych naszych giełdach. eBay.pl daje wspaniałe …

Sylwester KozakeBay.pl wystartował !