NaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

Opublikowano: 10 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NaviExpert, system mobilnej nawigacji GPS online został wybrany przez Polską Telefonią Cyfrową, operatora sieci Era do kluczowych działań promocyjnych polegających na oferowaniu nawigacji NaviExpert oraz 50 Mb transmisji danych GPRS w pakiecie z telefonami objętymi aktualną promocją.

Tomasz UchańskiNaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

Minikarta Era PayPass – projekt płatności zbliżeniowych

Opublikowano: 24 listopada 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Minikarta Era PayPass to pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku podjęta przez operatora telefonii komórkowej, we współpracy z bankiem i organizacją płatniczą. Minikarta Era PayPass będzie dostępna dla klientów już w pierwszej połowie grudnia 2009 roku. Jest to wspólny projekt Polskiej Telefonii Cyfrowej, Polbank EFG i MasterCard.

Hanna LaskowskaMinikarta Era PayPass – projekt płatności zbliżeniowych

Multimedialny projekt Axel Springer, Polskiej Telefonii Cyfrowej i Nokii

Opublikowano: 6 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Axel Springer Polska uruchomił multimedialny projekt promocyjny “Przenieś Biznes” oparty o cztery tytuły prasowe FAKT, Newsweek, Auto Świat i Komputer Świat oraz nowopowstały dedykowany serwis internetowy www.przeniesbiznes.pl.

Hanna LaskowskaMultimedialny projekt Axel Springer, Polskiej Telefonii Cyfrowej i Nokii

Polscy operatorzy komórkowi przyglądają się 3G LTE

Opublikowano: 12 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , , ,

Polski rynek telefonii komórkowej jest w dużym stopniu nasycony – współczynnik penetracji wynosi niemal 117%. Przy gwałtownym spadku hurtowych stawek za zakańczanie połączeń w sieci ruchomej (ang. Mobile Termination Rates – MTR) w ubiegłym roku na rynku zanotowano jedynie jednocyfrowy poziom wzrostu.

Robert ZarychtaPolscy operatorzy komórkowi przyglądają się 3G LTE

Polska premiera iPhone3G

Opublikowano: 6 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Polska Telefonia Cyfrowa ogłosiła, że od 22 sierpnia br. sieć Era rozpocznie sprzedaż iPhone’a 3G. iPhone 3G łączy w sobie nowatorskie rozwiązania znane z wcześniejszego modelu z obsługą technologii 3G. Dzięki temu jest dwa razy szybszy od iPhone’a pierwszej generacji. Telefon posiada wbudowany moduł GPS oraz oprogramowanie iPhone 2.0, które wspiera Microsoft Exchange ActiveSync. Dodatkowo umożliwia on korzystanie z setek …

Hanna LaskowskaPolska premiera iPhone3G