Bankier.pl ceniony wśród inwestorów

Opublikowano: 23 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów 2009 przeprowadzone przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych potwierdziło pozycję lidera zajmowaną przez Bankier.pl w kategorii internetowych źródeł informacji na temat rynku finansowego. Co trzeci badany inwestor wskazał portal Bankier.pl jako główne źródło pozyskiwania tego typu wiedzy w Internecie.

Hanna LaskowskaBankier.pl ceniony wśród inwestorów

„Wakacyjny kurs inwestowania na GPW” w Gdańsku

Opublikowano: 22 lipca 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , , ,

12 sierpnia o godzinie 17:00 w Hotelu Novotel przy ul. Pszennej 1 w Gdańsku odbędzie się „Wakacyjny kurs inwestowania na GPW”, spotkanie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką giełdy, chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu metod i sposobów inwestowania w papiery wartościowe. Organizatorem spotkania jest Dom Maklerski PKO BP.

Dawid Zaraziński„Wakacyjny kurs inwestowania na GPW” w Gdańsku

Społeczność inwestorów NewConnect w Biznes.net

Opublikowano: 20 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Budowanie społeczności wokół rynku NewConnect to inicjatywa Giełdy Papierów Wartościowych realizowana we współpracy z portalem dla profesjonalistów Biznes.net oraz firmą New Europe Events. Z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych i zaangażowanych na tym rynku, Giełda uruchomiła pod adresem http://www.newconnect.allthepeople.pl portal społecznościowy „NewConnect all the People”, a także comiesięczne, wieczorne spotkania „NewConnect Club” (http://ncclub.pl). Celem budowania społeczności NewConnect – zarówno w …

Hanna LaskowskaSpołeczność inwestorów NewConnect w Biznes.net