Toalety przenośne na eventy firmowe w plenerze

Jeśli chcemy, by organizowana przez nas impreza plenerowa przebiegała bez zakłóceń, a goście nie byli zmuszeni udawać się za potrzebą na łono natury, bezdyskusyjnie musimy zadbać o naprawdę dobre toalety przenośne. Na szczęście obecnie przenośna toaleta to już nie to, z czym mieliśmy do czynienia jeszcze jakieś 20 lat temu.

Toalety przenośne na eventy firmowe w plenerze 1

Toaleta na imprezie plenerowej to nie komfort, a konieczność

Nawet zorganizowana w bardzo malowniczej okolicy impreza plenerowa może stracić cały swój urok, jeśli nasi goście nie będą mieli możliwości swobodnego korzystania z toalety. Wówczas pozostanie im albo poszukiwanie najbliższej stacji czy restauracji, albo szybszy powrót do domu. Nie dajmy się też zwieść twierdzeniu, że toaleta przenośna to zawsze nieprzyjemny zapach, dyskomfort i brak miejsca. Dziś toaleta mobilna może być zarówno komfortowa, jak i naprawdę dyskretna.

Przepisy prawa co prawda nie obligują nas – jako organizatorów imprez niemasowych, do zapewnienia gościom podstawowego węzła sanitarnego, jednak zamówienie toalet przenośnych bardzo ułatwi naszym gościom zabawę.

Gdzie szukać mobilnych toalet?

W sieci znajdziemy mnóstwo podmiotów oferujących swoje usługi w temacie wynajmu toalet przenośnych na różnego rodzaju eventy. Jeśli nigdy takich toalet nie wynajmowaliśmy, warto sprawdzić kilka podstawowych kryteriów, by móc porównać oferty poszczególnych firm.

Najlepiej wybrać firmę, która zna rynek, ale nie specjalizuje się wyłącznie w obsłudze dużych podmiotów. To zapewni staranność obsłużenia naszego zamówienia. Dobrze, jeśli na stronie wybranej przez nas firmy, zobaczymy zdjęcia nie tylko samych toalet, ale także ich ulokowania w terenie. Nie zawsze będziemy potrafili wyobrazić sobie, gdzie na naszej imprezie powinno znaleźć się dla toalet miejsce, stąd zdjęcia poglądowe mogą bardzo nam pomóc. Warto sprawdzić, czy wybrana przez nas firma wdrożyła systemy zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego wg norm: ISO 9001 oraz ISO 14001 oraz uzyskała pozytywną ocenę Państwowego Zakładu Higieny.

Idealną opcją jest wybranie firmy WC Serwis, która poza zagwarantowaniem najwyższych standardów współpracy działa tak, by pozytywnie wpływać na obraz przenośnych systemów sanitarnych. Czyli stara się, by jakość oferowanych przez nią usług była najwyższa, a produkty czyste, wydajne i wygodne.

Jak dobrać rodzaj toalet i ich liczbę?

Typów toalet przenośnych jest sporo. Począwszy od tych najprostszych, jakie zwykle widujemy na budowach, po wersje luksusowe z naprawdę komfortowym wyposażeniem wnętrza, z lustrem, muszlą ze stali szlachetnej i automatycznym systemem spłukującym. Są też oczywiście toalety dla niepełnosprawnych oraz toalety z podłączeniem wodno-kanalizacyjnym. Te ostatnie w przypadku plenerowego eventu firmowego pewnie nie będą nas interesować. Jeśli jednak impreza nie odbywa się na tak zwanym “końcu świata”, najlepiej wybrać dobre jakościowo toalety z oświetleniem i dwoma niezależnymi systemami wentylacji oraz koniecznie umywalką i automatem zamykających się drzwi.

Jeśli chodzi o liczbę toalet przenośnych dla imprez do max. 250 uczestników, które odbywają się w plenerze i na których serwowane są napoje, zalecane jest zapewnienie od trzech do czterech przenośnych toalet. Warto jednak liczby te skonsultować z firmą, w której będziemy owe toalety zamawiać. To specjaliści powinni podpowiedzieć, jakiego typu toalety i w jakich miejscach powinny być na naszej imprezie zlokalizowane.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top