Top News – informacje WP w jednym miejscu

Dobór materiałów w serwisie topnews.wp.pl następuje na podstawie opinii użytkowników, zgrupowane są tam najważniejsze, najbardziej interesujące i poruszające – ich zdaniem – wiadomości.

Serwis Top News to na bieżąco aktualizowany i kategoryzowany indeks najchętniej oglądanych (najciekawszych) materiałów w WP. Nowa funkcjonalność ułatwia internautom dostęp do informacji usystematyzowanych m.in. według dnia, tygodnia, miesiąca, roku.

Informacje prezentowane są z podziałem na kategorie (Biznes i Informacje, Rozrywka i Kultura, Sport i Turystyka, Hobby i Styl Życia). Mają one formę artykułu, galerii zdjęć lub materiału wideo.

– Niektórzy użytkownicy nie mają zbyt wiele czasu, by surfować po sieci – są zabiegani i brakuje im wolnej chwili na selekcję wiadomości. Jednocześnie są ciekawi świata i zależy im, by być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami – wyjaśnia Oskar Szymczyk z Zespołu Serwisów Lokalizacyjnych i Ogłoszeniowych WP – Serwis Top News daje im taką możliwość, a dodatkowym jego atutem jest to, że materiały w nim umieszczane polecane są przez samych internautów. Witrynę można uznać za swego rodzaju „pasek” najważniejszych newsów, stosowany na dole ekranu w telewizyjnych kanałach informacyjnych – podkreśla Oskar Szymczyk.

Top News – informacje WP w jednym miejscu 1

Zainteresowani mogą sprawdzić najpopularniejsze materiały, jakie pojawiły się w portalu w ciągu ostatnich: 10 minut, godziny, dnia, tygodnia, miesiąca, czy nawet roku. Dodatkowo istnieje opcja przejrzenia informacji „ponadczasowych”, czyli bez żadnego ograniczenia czasowego.

Każdy zamieszczony w Top News materiał jest podlinkowany do serwisu, z którego został zarekomendowana przez użytkowników. Można sprawdzić datę jego dodania, „polubić” go, oraz zobaczyć ilość opinii na jego temat.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top