Torby papierowe do sklepu – eko alternatywa dla reklamówek foliowych

Reklamówki foliowe, chociaż są wytrzymałe i odporne na wilgoć, nie są przyjazne dla środowiska. Atrakcyjna alternatywa to torby papierowe!

Torby papierowe do sklepu – eko alternatywa dla reklamówek foliowych 1

Papier jest jednym z często używanych materiałów opakowaniowych. Powstające z niego torby papierowe wyróżniają się wieloma zaletami, a dzięki szerokiej gamie wariantów do wyboru mogą być dopasowane do potrzeb każdego sklepu.

Dlaczego warto wybrać torby papierowe?

Torby wykonane z papieru są obecnie kupowane coraz częściej i powoli wypychają z rynku popularne foliówki. Teraz do zakupów dodaje je wiele firm, między innymi sklepy odzieżowe i obuwnicze, salony jubilerskie, drogerie i perfumerie, ale również można otrzymać je w sklepach spożywczych i wielobranżowych.

Pod względem korzyści, jakie zapewniają torebki papierowe i większe torby z papieru, warto wskazać przede wszystkim na następujące:

  • Ochrona środowiska – torby papierowe podlegają szybkiej biodegradacji, dlatego nie zanieczyszczają tak środowiska.
  • Estetyczny wygląd – dzięki torbom papierowym zakupy wyglądają bardzo elegancko.
  • Dbałość o wizerunek firmy – sklep wybierający torby z papieru może budować swój wizerunek jako firmy wspierającej ochronę środowiska.
  • Różne warianty do wyboru – torby są oferowane w wielu formatach, kolorach, wariantach uchwytów.
  • Możliwość personalizacji – torby i torebki papierowe mogą być wykończone za pomocą nadruków wykonanych zgodnie z życzeniem klienta.

Rodzaje toreb papierowych

W sprzedaży można znaleźć różne torby papierowe, które mogą być dopasowane specjalnie do ich zastosowania. Wśród najczęściej wybieranych toreb znajdują się:

  • Torby papierowe z uchem – praktyczne i wszechstronne torby papierowe oferowane w różnych formatach do wyboru. Mogą być wyposażone w uszy płaskie lub w formie papierowych sznureczków.
  • Torby papierowe klockowe – wykonane z grubszego papieru szarego, dobrze nadają się do pakowania cięższych produktów, na przykład używane są w sklepach spożywczych. Zwykle mają szerokie dno i nie są wyposażone w uchwyty.
  • Torby papierowe fałdowe – doskonale nadają się do pakowania małych produktów, a także produktów spożywczych, na przykład pieczywa, wyrobów cukierniczych. Mogą być wyposażone w okienko z folii.
  • Torby papierowe lakierowane – najczęściej używane jako torby na prezenty, wykończone estetycznymi nadrukami okolicznościowymi.

Torby papierowe z nadrukiem

Swoje torby papierowe producent może wyposażyć także w nadruki zgodnie z życzeniem klienta. Dzięki temu torby mogą pełnić dodatkową funkcję reklamową.

Aby zamówić torby papierowe z nadrukiem, konieczne jest przekazanie do producenta projektu graficznego nadruku.

Ile kosztują torby papierowe do sklepu?

Koszty związane z zakupem toreb papierowych do sklepu są wyższe niż reklamówek plastikowych. Warto jednak zdecydować się na takie opakowania, biorąc pod uwagę związane z nimi zalety.

Za torby papierowe hurt to koszty rozpoczynają się od około 55 złotych za 100 sztuk toreb wyposażonych w uchwyty, co daje cenę 55 groszy za jedną torebkę. Z kolei ceny za torebki fałdowe przeznaczone do pakowania mniejszych produktów wynoszą około 40 złotych za 1000 sztuk, co oznacza cenę na poziomie od 4 groszy za torebkę.

Ceny za torby papierowe z nadrukiem są wyznaczane indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj torby, nadruku, jego wielkość, liczbę kolorów oraz inne czynniki. Aby uzyskać wycenę, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z producentem toreb.

Dokładne ceny za torby papierowe można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych ich producentów.

Torby papierowe – gdzie kupować?

Obecnie torebki papierowe bez nadruków oraz z nadrukami można kupować bezpośrednio u producentów materiałów opakowaniowych lub w hurtowniach dostarczających materiały do pakowania.

Wielu przedsiębiorców zamawia także torby papierowe za pośrednictwem internetu. Na stronach internetowych sprzedawców można zapoznać się bliżej z dostępnymi wariantami toreb papierowych i ich cenami, a także dobrać odpowiedni rodzaj materiałów opakowaniowych odpowiadających potrzebom sklepu. Zakupy dostarczane są bezpośrednio pod wskazany adres.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry