TOTOLOTEK pierwszym polskim bukmacherem online

Totolotek S.A., spółka greckiego koncernu Intralot, organizująca zakłady bukmacherskie w sieci 520 salonów w kraju, uruchomiła możliwość gry i zakładów w sieci. Tym samym Totolotek stał się pierwszym, polskim bukmacherem, który pozwala polskim graczom na dokonywanie zakładów za pośrednictwem sieci Internet. Nowa usługa o nazwie E-promocja jest prowadzona w ramach zatwierdzonego Regulaminu zakładów bukmacherskich Toto-Mix oraz zgodnie z ustawą regulującą rynek gier i zakładów wzajemnych.

Aby skorzystać z E-promocji, klienci Totolotka muszą zarejestrować się w Programie Liga Mixu i odebrać z punktu Totolotka bezpłatnie wydawaną kartę Ligi Mixu. Do rejestracji potrzebny jest „nick”, dowolnie ustalony przez Uczestnika, oraz numer telefonu komórkowego niezbędny do weryfikacji klienta podczas korzystania z E-promocji. Po dokonaniu rejestracji Klienci otrzymują dane potrzebne do zalogowania się na stronie www.totolotek.pl.

System zakładów online Totolotka jest bezpieczny, jednocześnie stając się pierwszym rozwiązaniem gry w sieci Internet na rynku polskim, które pozwoli na pełną kontrolę jego użytkowników i generowanych zysków w postaci podatku dla Skarbu Państwa.

„Mając na uwadze wprowadzone systemy zabezpieczeń należy stwierdzić, iż usługa E-promocji jest pierwszą, w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami i regulacjami  stroną zakładów bukmacherskich w sieci, z której Skarb Państwa ma realne korzyści w postaci podatku” – podkreśla Tomasz Chalimoniuk, prezes Totolotek S.A.

System wymaga bowiem nie tylko osobistej wizyty gracza, w tym potwierdzenia pełnoletności w punkcie Totolotek S.A., lecz także podania numeru tel. komórkowego i uiszczenia podatku od gier od wartości przyjętego w punkcie tzw. Zakładu otwartego. Wszelkie wypłaty następują wyłącznie w punkcie w trakcie osobistej wizyty gracza za zwrotem zamkniętego dowodu udziału w zakładzie.

Z informacji podanych przez Totolotek S.A. wynika, że wprowadzona usługa jest absolutną nowością na polskim rynku, która stanowi jedyną możliwość uczestnictwa w zakładach przy udziale sieci Internetowej bez naruszania ustawy regulującej rynek zakładów w Polsce.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top