Transakcje.pl – finanse z innej strony

Dziś oficjalnie wystartował portal Transakcje.pl. Serwis porusza tematykę szeroko pojętych: płatności online, płatności sms, przekazów pieniężnych, kart płatniczych, przelewów oraz gotówki.

Portal Transakcje.pl skierowany jest do osób posiadających jakiekolwiek środki pieniężne, tak więc jest dla wszystkich – zauważa Rafał Pietrzyk, manager projektu.

Na łamach serwisu pojawiają się codziennie informacje na temat nowości technologicznych w branży finansowej, recenzowane są aktualne oferty banków i firm z branży, nie brakuje także informacji o bieżących wydarzeniach.

W dziale Artykuły można znaleźć wiele informacji, które pomogą czytelnikom odnaleźć się w świecie finansów. Już dziś można zapoznać się z informacjami na temat kart zbliżeniowych, kart wirtualnych, mikropłatności czy znaleźć informację o tym jak nie dać się oszukać podczas wysyłania płatnych SMS. Ciekawą ofertą serwisu są artykuły „na zlecenie” – każdy może przesłać swoją propozycję tematu, a redakcja zobowiązuje się do jego przygotowania.

Transakcje.pl – finanse z innej strony 1

W sekcji Rozmowy przedstawiane będą wywiady na tematy związane z rynkiem finansów. Aktualnie w portalu zamieszczono wywiad z Pawłem Działakiem z Transferuj.pl a już w przyszłym tygodniu relacja z rozmowy z przedstawicielami mBanku.

Na Transakcje.pl znajduje się także system komentarzy i forum, na którym użytkownicy mogą rozwiązywać swoje problemy bądź skorzystać z bezpłatnych porad redaktorów i specjalistów Transakcje.pl. Już na początku projekt zyskał partnera, którym został serwis Waluty.pl.

Transakcje.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry