Trzy nowe serwisy dla domu od Agory

Opublikowano: 3 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Rzeczowo.pl z informacjami o wzornictwie, LoftLoft.pl prezentujący nieruchomości o wysokim standardzie oraz Pokojowo.pl umożliwiający projektowanie wnętrz – to nowe serwisy, które dołączyły do oferty Agory poświęconej nieruchomościom.

W serwisie Rzeczowo.pl użytkownicy znajdą artykuły o najciekawszych projektach światowego i polskiego designu, historii wzornictwa, kultowych przedmiotach i ich autorach, a także informacje o wydarzeniach związanych z desingem.

– Obserwujemy zwiększone zainteresowanie przedmiotami, które są funkcjonalne i jednocześnie estetyczne. O takich właśnie rzeczach – pięknych, nietypowych czy kultowych, chcemy mówić w naszym serwisie – mówi Marlena Jezierska, szefowa wortalu GazetaDom.pl.

Dostepny w wersji testowej Pokojowo.pl to serwis, w którym każdy użytkownik może zostać projektantem wnętrz. Na stronie prezentowanych jest kilka modeli pomieszczeń, szeroka oferta mebli oraz akcesoriów niezbędnych do aranżacji wnętrz.

Serwis Loftloft.pl zawiera artykuły o najnowszych inwestycjach i planach deweloperów, spektakularnych renowacjach oraz trendach panujących na rynku nieruchomości w Polsce. Użytkownicy znajdą w nim informacje na temat nowości rynkowych wśród luksusowego wyposażenia wnętrz, treści poświęcone ekskluzywnym nieruchomościom oraz teksty o wyjątkowych wnętrzach restauracji, salonów spa i kawiarni. Na Loftloft.pl będzie można znaleźć także najciekawsze oferty nieruchomości pochodzące z GazetaDom.pl

Hanna LaskowskaTrzy nowe serwisy dla domu od Agory

Podziel się!

O autorze

hania