Turysta bezpieczny z aplikacją

Pogoda determinuje nasze codzienne czynności, często organizuje nam czas. Warunki atmosferyczne są bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy dużo podróżujemy – nie tylko w celach turystycznych. Aplikacja Geometeo na bieżąco sprawdza dla nas pogodę i dba o nasze bezpieczeństwo.

Jest to aplikacja stworzona z myślą o turystach oraz osobach, które często podróżują różnymi środkami transportu. Pogoda często potrafi im zepsuć plany, a niektóre złe warunki mogą nawet wpływać na kondycję, zdrowie, a nawet życie podróżnych.

geometeo

Geometeo to aplikacja z responsywnym interfejsem, która każdego użytkownika traktuje indywidualnie – zbiera o nim informacje i analizuje je. Sprawdza, jak użytkownik spędza czas, jak często podróżuje, dokąd jeździ itd. Dzięki temu dba o jego bezpieczeństwo, i wysyła mu powiadomienia o potencjalnych zagrożeniach lub przeciwnie – zachęca do podróży w ulubione miejsce ze względu na bardzo dobrą prognozę na najbliższe dni.

Aplikacja będzie dostępna na popularne systemy Android, iOS oraz Windows, dzięki temu będzie można ją mieć zawsze przy sobie, zainstalowaną na tablecie lub smartfonie. Analiza warunków atmosferycznych w czasie rzeczywistym dostarczy aktualnych i bardzo dokładnych informacji na temat pogody w danym miejscu, w jakim użytkownik się aktualnie znajduje lub będzie przebywał w najbliższym czasie.

Bardzo ważnym elementem aplikacji jest moduł automatycznego wysyłania SMS-ów do służb ratowniczych. Jest to autoalert dla turystów, który włącza się, kiedy aplikacja podejrzewa niebezpieczeństwo (np. na podstawie szybkiego przemieszczania się w dół). Jeśli użytkownik go nie wyłączy, zostaje wysłane powiadomienie do służb ratowniczych, którzy od razu otrzymują informację o miejscu zdarzenia (dzięki geolokalizacji).

Więcej na temat aplikacji można przeczytać na stronie www.geometeo.pl.

Revedu Sp. z o.o. realizuje projekt pn. “Geometeo.pl – innowacyjna aplikacja dostarczająca informacji pogodowych i poprawiająca bezpieczeństwo użytkowników”. Program Operacyjny – Innowacyjna Gospodarka (Działanie 8.1): Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry