Twoja CARtoteka – Twoja ulepszona lista napraw

Pojawiła się nowa wersja serwisu CARtoteka.pl, będącego bazą warsztatów i opinii na ich temat. W kolejnej odsłonie serwis udostępnia swoim użytkownikom nowe narzędzie w postaci listy napraw, która w dobie dzisiejszego pośpiechu pomoże w jednym miejscu zebrać wszystkie koszty jakie generuje użytkowanie czterech kółek.

Lista napraw pozwoli na zapisywanie kolejnych „odwiedzin” w warsztatach wraz z dodawaniem szczegółowych elementów wizyty i ich kosztów. Książki serwisowe, w których zapisuje się informacje na temat napraw pojazdu nie są obce polskim kierowcom. To narzędzie ma ułatwić kontrolowanie wydatków. Takie rozwiązanie znajdzie swoje zastosowanie przede wszystkim wśród uczciwych, dbających o swoje pojazdy kierowców, którzy przy sprzedaży auta będą mieli możliwość udowodnić jak sprzedawany przez nich samochód eksploatowano.

Od teraz każdy kierowca może śledzić przepływ gotówki z jego portfela na konta mechaników, którzy to, jak pokazuje polska rzeczywistość oraz opinie dodawane do serwisu CARtoteka.pl, nie zawsze uczciwie wywiązują się ze świadczonych przez siebie usług.

Co więc zrobić, aby uniknąć spotkania z partaczami i naciągaczami? Odnaleźć mechanika w serwisie www.cartoteka.pl i sprawdzić komentarze jego dotychczasowych klientów, zachęcają twórcy serwisu.

Aby zwiększyć wiarygodność dodawanych opinii, użytkownikom udostępniona została funkcja, która pozwala oceniać opinie pod względem jej przydatności, umożliwia to dodatkowe filtrowanie wartościowych wypowiedzi.

Nowa wersja serwisu CARtoteka.pl to dodatkowe narzędzie dla prowadzących warsztaty samochodowe przedsiębiorców. Od teraz właściciele warsztatów mogą w edytować dane swoich punktów serwisowych, dzięki czemu klient trafi pod właściwy adres, zadzwoni pod odpowiedni numer, zapozna się ze szczegółową ofertą, a dodatkowe informacje znajdzie na stronie internetowej warsztatu. Już wkrótce pojawią się dodatkowe możliwości, miedzy innymi tworzenie galerii zdjęć warsztatu i szczegółowy cennik, które pozwolą na zaprezentowanie firmy potencjalnym klientom.

CARtoteka.pl to nie tylko serwis internetowy. Już wkrótce w AppStore dostępna będzie CARtoteka na iPhone/iPod Touch. Użytkownicy iPhona otrzymają aplikację, dzięki której odnajdą pomoc w trudnych sytuacjach, które towarzyszą nam na polskich drogach. Można będzie odnaleźć najbliższą pomoc drogową czy warsztat samochodowy, sprawdzić opinie ich dotychczasowych klientów, po czym korzystając ze szczegółowych danych warsztatu, skontaktować się z mechanikiem i oddać auto w dobre ręce.

Prace nad ulepszaniem serwisu trwają nieustannie. Efekty kolejnych etapów rozwoju widoczne będą już wkrótce.

www.cartoteka.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry