Ubezpieczenie SEAT-a w ofercie Volkswagen Financial Services

Jesteś właścicielem SEAT-a i właśnie kończy ci się ubezpieczenie? Szukasz korzystnej i pewnej oferty, za którą nie przepłacisz? Zanim przedłużysz dotychczas posiadaną polisę wypróbuj ubezpieczenie SEAT-a w Volkswagen Financial Services. W ofercie znajdziesz pakiety ubezpieczeniowe czołowych ubezpieczycieli na polskim rynku: TUiR Allianz Polska, STU Ergo Hestia i Uniqua TU.

Ubezpieczenie SEAT-a w atrakcyjnej cenie

Volkswagen Financial Services ma dla posiadaczy SEAT-ów szerokie pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych w atrakcyjnej cenie. Ich zakres dostosowany jest do indywidualnych potrzeb właściciela auta. Ubezpieczenie SEAT-a zapewnia bezgotówkową likwidację szkody u dealera i oryginalne części zamienne podczas naprawy auta.

Ubezpieczenie spłacaj w ratach!

Za ubezpieczenie dla SEAT-a w Volkswagen Financial Services można zapłacić w ratach. W sumie może być ich nawet dwanaście, a jedyny dodatkowy koszt, jaki ponosi nabywca, to 10% prowizji bankowej. Jednocześnie jeśli zdecydujemy się na rozłożenie składki na raty, otrzymamy dodatkowe 10% zniżki na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Allianz.

Pakiety z rozszerzoną opcją ochrony

Ubezpieczenie SEAT-a w ofercie Volkswagen Financial Services 1Volkswagen Financial Services w Pakiecie Premium oferuje szeroki zakres ubezpieczenia dla każdego modelu SEAT-a, adresowany do najbardziej wymagających i zapobiegliwych klientów. Jego posiadacz ma zapewniony samochód zastępczy na 14 dni – w przypadku szkody częściowej i na 30 dni – w przypadku szkody całkowitej lub kradzieży auta. Dodatkowo otrzymuje ubezpieczenie utraty zniżek, ubezpieczenie kluczyków i szyb oraz najszerszy na rynku zakres usług ubezpieczenia assistance. Ma także zagwarantowaną wysoką sumę ubezpieczenia NNW – czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków. Pakiet Optimum jest zaś optymalnym rozwiązaniem dla tych klientów, którzy chcą mieć pełną ochronę ubezpieczeniową dla SEAT-a w zakresie autocasco oraz bogatą ofertę assistance, ale bez niestandardowych zabezpieczeń.

Gdzie podpisać umowę?

Z powyższych ofert ubezpieczeń można skorzystać w salonie dealerskim SEAT-a. Dzięki temu salon samochodowy możemy opuścić w pełni ubezpieczonym samochodem, a w przypadku wystąpienia szkody, wszelkimi formalnościami związanymi z jej zgłoszeniem i likwidacją zajmie się sprzedawca z salonu dealerskiego marki SEAT.

Umowę ubezpieczenia dla SEAT-a można przedłużyć

Jeśli korzystamy z ubezpieczenia oferowanego przez Volkswagen Financial Services, możemy łatwo i bez zbędnych formalności przedłużyć umowę ubezpieczenia SEAT-a na kolejny rok. Składkę można opłacić gotówką lub rozłożyć ją na raty.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top