UNISOC 8910DM staje się pierwszą na świecie platformą chipową IoT Cat.1bis certyfikowaną przez Deutsche Telekom

UNISOC 8910DM uzyskał niedawno pełną certyfikację od Deutsche Telekom (DT), stając się tym samym pierwszą platformą chipową IoT Cat.1bis, która otrzymała tę kwalifikację. Klienci mogą teraz wdrażać projekty IoT na dużą skalę w jedenastu europejskich sieciach DT.

UNISOC 8910DM staje się pierwszą na świecie platformą chipową IoT Cat.1bis certyfikowaną przez Deutsche Telekom 1

Jest to kamień milowy dla firmy UNISOC w promowaniu zastosowania na szeroką skalę technologii Cat.1bis na rynku globalnym. Po pierwsze, wzmacnia to rozpoznawalność w branży i przewagę wdrożeniową platformy chipowej UNISOC 8910DM na europejskich rynkach Deutsche Telekom, w tym w Niemczech, Holandii, Polsce, Austrii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Chorwacji, Czarnogórze i północnej Macedonii. Po drugie, znacznie skraca cykl certyfikacji wszystkich produktów konsumenckich i korporacyjnych wyposażonych w ten układ, a także znacząco obniża koszty certyfikacji. Stwarza to szybką ścieżkę dla producentów modułów, terminali i innych partnerów ekologicznych, przyspieszając komercjalizację na skalę europejską.

 „Jesteśmy podekscytowani zakończeniem kwalifikacji platformy 8910DM firmy UNISOC dla naszych klientów”, powiedział Miguel Rodriguez – Sr. Manager IoT Integration & Validation, w Deutsche Telekom. „W miarę jak zaczynamy migrować klientów 2G/3G do przyszłościowych technologii opartych na LTE, Cat.1bis dołącza do dobrze ugruntowanego składu atrakcyjnych opcji, tuż obok NB-IoT i LTE-M, dla wrażliwych cenowo klientów potrzebujących globalnego zasięgu.”

„Migracja sieci z 2G/3G do 4G/5G stała się konsensusem wśród globalnych operatorów telekomunikacyjnych”, powiedział Miao Xian – wiceprezes ds. marketingu strategicznego w firmie UNISOC. „Pomyślna certyfikacja UNISOC 8910DM przez Deutsche Telekom i uznanie przez nich Cat.1bis posłuży jako kluczowy przykład dla operatorów w Europie i na całym świecie, zachęcając ich do przyjęcia technologii Cat.1bis. Jako wiodący dostawca układów scalonych Cat.1bis, UNISOC będzie współpracować ze wszystkimi operatorami i partnerami branżowymi, aby wspólnie promować zastosowanie na szeroką skalę technologii Cat.1bis na rynku globalnym.”

Firma: UNISOC Technologies Co., Ltd, strona internetowa: www.unisoc.com
Kontakt: Crystal Tang 唐玥颖, PR Team, E-mail: yueying.tang@unisoc.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry