“Urodzony dla estetyki”, Doric 20 & 60 błyszczy na Środkowowschodniej Międzynarodowej Wystawie E-papierosów w Dubaju

VOOPOO, znana międzynarodowa marka e-papierosów, poprzednio ujawniła, że seria produktów Doric oparta na niezależnie opracowanym rozwiązaniu platformy Innovative Tasty Optimal (ITO), będzie dostępna na koniec września. Na Środkowowschodniej Międzynarodowej Wystawie E-papierosów w Dubaju, zaplanowanej na 19 września bieżącego roku, dwa produkty, Doric 20 & 60, błyskotliwie zadebiutowały z wyprzedzeniem, odsłaniając swoją tajemnicę przed masami entuzjastów vapingu.

"Urodzony dla estetyki", Doric 20 & 60 błyszczy na Środkowowschodniej Międzynarodowej Wystawie E-papierosów w Dubaju 1

Urodzony dla estetyki, minimalistyczny projekt + kompaktowy kształt

Tym co zachwyca ludzi najbardziej w serii Doric jest elegancki projekt. Zainspirowany tajemniczymi filarami starożytnego Rzymu, DORIC 20 & 60 gwarantuje konsumentom zredukowane, ale nie proste wrażenie zmysłowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej, smukłej technologii aluminiowego korpusu, DORIC 20 & 60 nie tylko mają wygodny uchwyt, ale także tworzą stylowe i artystyczne wrażenia.

W szczególności, Doric 20 ma 19mm średnicy, wyjątkowo szczupły kształt, a jego w całości metalowa tekstura zapewnia idealne uczucie w dotyku, podczas gdy wciąż jest niezwykle lekki w trzymaniu. Konsumenci mają do wyboru 5 spośród niesamowitych kolorów: Gwiezdna Szarość, Blade Złoto, Oliwkowa Zieleń, Lodowy Błękit i Różowe Złoto.

Prosty europejski styl Doric 60, cylindryczny, klasyczny projekt i znakomite wrażenie w trzymaniu zostały wysoce ocenione przez uczestników wystawy. Kompaktowy rozmiar i lekkość Doric 60 zapewnia, że będzie zawsze pasować do Twojej torebki lub kosmetyczki, podczas gdy połączenie w całości metalowej obudowy i ciemnych kolorów chroni przed zadrapaniami i smugami pozostawionymi przez palce. Podobnie, Doric 60 także produkowany jest w 5 różnych kolorach, spośród których konsumenci mogą wybrać swój ulubiony: Gwiezdna Szarość, Głębinowy Błękit, Oliwkowa Zieleń, Lodowy Błękit Grejpfrutowa Czerwień.

Stabilność smaku, wyjątkowa wytrzymałość baterii

Dopasowanie smaku zawsze było tematem największej uwagi dla waperów i oba te produkty Doric mają nowo zaprojektowany, płynnie regulowany przepływ powietrza, który umożliwia dostosowanie dróg oddechowych do każdego rozmiaru. Dodatkowo, oddzielny otwór wlotowy został zaprojektowany dla użytkowników ustnej waporyzacji, z różnymi, swobodnie regulowanymi rozmiarami otworu, aby poczuć różne wrażenia z vapingu Luźnego lub Ciasnego, a stężenie smaku może być regulowane w sposób swobodny.

Doric 20 wdraża innowacyjną technologię opartą na platformie ITO, która nie tylko zwiększa poziom automizacji wewnątrz cewki, ale także prędkość grzania. Połączenie wydajności i prędkości grzania zapewnia użytkownikom potężne wrażenie smakowe, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Innowacyjna konstrukcja zapobiegająca kondensacji i wyciekom olejku pozwoliła na wyeliminowanie problemów związanych z normalnym użytkowaniem produktu. Jeśli chodzi o żywotność baterii, Doric 20 będzie wyposażony w szybko ładujący się Typ-C 1.5A, więc urządzenie skończy się ładować w ciągu 1 godziny, co pozwoli waperom na cały dzień użytkowania. Ponieważ Doric 20 wykorzystuje technologię stabilnej mocy wyjściowej, zapewnia jednolite doznania smakowe od pierwszego do ostatniego łyku, niezależnie od poziomu mocy.

Doric 60 jest kontrolowany przez czip VOOPOO’s Gene, aby zagwarantować, że użytkownicy doświadczają bogatego smaku o mocy 5-60W, podczas gdy dwa rdzenie atomizujące PnP 0,2Ω i 0,3Ω, pozwalają użytkownikom poczuć różne smaki dymu z tych różnych rdzeni. Jeśli chodzi o wydajność baterii, Doric 60 jest wyposażony w interfejs Typu-C 1.6A dla większej prędkości ładowania, ale także posiada baterię o wysokiej wydajności 2500mAh, która pozwala vaperom uniknąć wszelkich problemów z żywotnością baterii.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry