Useme.eu rozliczy zlecenia i wystawi faktury za osoby fizyczne

Useme.eu to serwis pracy zdalnej, oferujący innowacyjne usługi rozliczania zleceń przez internet. Dzięki Useme możesz wystawiać faktury bez zakładania firmy, pozyskiwać nowych klientów, zabezpieczać wynagrodzenie z tytułu wykonywanej pracy. Wszystko online, bez drukowania żadnych dokumentów. Obojętnie, czy jesteś studentem, czy pracownikiem z wieloletnim stażem i ambicją rozwijania własnej działalności, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia firmy.

logo_usemeMimo że nie jest to klasyczny serwis ze zleceniami, codziennie oferuje nowe oferty pracy zdalnej. Stworzony według najnowszych standardów technologii informatycznej, umożliwia dostęp do swoich usług za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfona. Początkowo finansowany ze środków unijnych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka, dziś rozwija się dzięki nieustannemu przyrostowi nowych Użytkowników. W ciągu półtora roku swojej działalności Useme pozyskał ponad 14 tys. Wykonawców i Zleceniodawców oraz ponad 21 tys. zleceń.

Obecnie Useme obsługuje głównie prace zdalne z branż kreatywnych oraz nowoczesnych technologii: copywriting, grafika i design, prace programistyczne. Wkrótce, w ramach nowych projektów, zajmie się również pracami biurowymi, z pogranicza marketingu i sprzedaży oraz budowlanymi. To wciąż startup, ale z ambicjami osiągnięcia pozycji lidera usług dla pracy zdalnej i dopiero raczkującego rynku rozliczeń pracy przez internet.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top