Useme.eu rozliczy zlecenia i wystawi faktury za osoby fizyczne

Opublikowano: 21 sierpnia 2015. Kategoria: Wpisy Promowane.

Useme.eu to serwis pracy zdalnej, oferujący innowacyjne usługi rozliczania zleceń przez internet. Dzięki Useme możesz wystawiać faktury bez zakładania firmy, pozyskiwać nowych klientów, zabezpieczać wynagrodzenie z tytułu wykonywanej pracy. Wszystko online, bez drukowania żadnych dokumentów. Obojętnie, czy jesteś studentem, czy pracownikiem z wieloletnim stażem i ambicją rozwijania własnej działalności, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia firmy.

logo_usemeMimo że nie jest to klasyczny serwis ze zleceniami, codziennie oferuje nowe oferty pracy zdalnej. Stworzony według najnowszych standardów technologii informatycznej, umożliwia dostęp do swoich usług za pośrednictwem komputera, tabletu i smartfona. Początkowo finansowany ze środków unijnych w ramach programu Innowacyjna Gospodarka, dziś rozwija się dzięki nieustannemu przyrostowi nowych Użytkowników. W ciągu półtora roku swojej działalności Useme pozyskał ponad 14 tys. Wykonawców i Zleceniodawców oraz ponad 21 tys. zleceń.

Obecnie Useme obsługuje głównie prace zdalne z branż kreatywnych oraz nowoczesnych technologii: copywriting, grafika i design, prace programistyczne. Wkrótce, w ramach nowych projektów, zajmie się również pracami biurowymi, z pogranicza marketingu i sprzedaży oraz budowlanymi. To wciąż startup, ale z ambicjami osiągnięcia pozycji lidera usług dla pracy zdalnej i dopiero raczkującego rynku rozliczeń pracy przez internet.

Wpisy PromowaneUseme.eu rozliczy zlecenia i wystawi faktury za osoby fizyczne

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.