Usprawnij swoje przedsiębiorstwo

Każdy, kto posiada własną działalność gospodarczą walczy o to, aby w jak największym stopniu usprawnić jej codzienne działania i poprawić jakość wykonywanych prac. Każde tego typu przedsiębiorstwo posiada określony majątek, którym musi na bieżąco zarządzać, a w tym jak się okazuje pomocne mogą być nowoczesne rozwiązania. Jeśli zatem masz dość bałaganu, zagubionych faktur i ciągłego podliczania wydatków to rozwiązaniem dla Ciebie może być e-usługa AssetMan – pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.

Zadaniem e-usługi AssetMan jest dostarczenie zintegrowanego systemu wspierającego przedsiębiorstwo w codziennej działalności biznesowej. Potencjalny klient decydując się na wykupienie tego typu e-usługi, otrzymuje innowacyjne narzędzie do zarządzania i utrzymywania majątku firmy, do którego zaliczyć możemy między innymi: maszyny, pojazdy, ale także infrastrukturę IT oraz nieruchomości.

Dużą zaletą AssetMan’a jest również oferowana małym i średnim przedsiębiorcom cena. Dostarczane dotychczas rozwiązania często nie posiadały elastyczności i łatwości w obsłudze, a do tego odstraszały swoją ceną. Zupełnie inaczej jest w przypadku e-usługi AssetMan. W tym wypadku poziom dostosowania się do użytkownika jest bardzo duży, a cena zapewnia sporą satysfakcję. Co jeszcze wyróżnia AssetMan’a od konkurencji? Warto wspomnieć chociażby o predykcji, czyli prognozowaniu awarii i usterek, która bazuje na danych statystycznych i modelach data mining. Wszystko po to, aby w szybkim tempie móc zapobiec awariom. Kiedy wiemy, w jakim momencie dane urządzenie może się zepsuć, to w porę otrzymujemy szansę na jego naprawę, bądź po prostu zakup całkiem nowego sprzętu. E-usługa w zależności od wykupionego pakietu (producent oferuje trzy rodzaje: BRONZE, SILVER, GOLD) składa się z dziewięciu modułów. Wszystkie wzajemnie uzupełniają się i dążą do zapewnienia pełnej kontroli.

Ofertę otwiera pakiet BRONZE, a pierwszym jego elementem jest moduł zarządzania majątkiem, który kompletuje wszelkie informacje związane z obiektami stanowiącymi majątek firmy. Złożony jest dokładnie z dwóch części: definicyjnej i operacyjnej. Pierwsza określa sposoby zbierania danych dotyczących majątku, druga wprowadza informacje o jego konkretnych elementach. Moduł zarządzania zleceniami pracy służy do zarządzania czynnościami, wykonywanymi przez zespół odpowiedzialny za prawidłowe utrzymanie majątku firmy. Osoby korzystające z e-usługi mogą określić rodzaje wykonywanych przez zespół prac oraz dodać użyteczne atrybuty (czas wykonania, czy potrzebne materiały). Moduł predykcji awarii obsługuje komunikaty rejestrowane przez klientów. Zagwarantuje to łatwy dostęp do zgłoszeń, szybką sprawdzalność statusu realizacji oraz rejestrację nowego zadania. Moduł finanse umożliwi wprowadzenie budżetu związanego z administrowaniem majątkiem przedsiębiorstwa oraz zarządzaniem nim w trakcie całego okresu budżetowego. Specjalny moduł został utworzony w celu budowania procesów biznesowych (model konfiguracji procesów biznesowych) oraz do administracji i zarządzania użytkownikami.

Decydując się na pakiet SILVER użytkownik otrzymuje dodatkowo dostęp do modułu statystycznoraportowego, w którym dzięki specjalnym algorytmom i modelom danych możliwe jest udostępnianie statystycznie przetworzonych informacji.

Co zatem otrzyma klient po wykupieniu pakietu GOLD? Poza siedmioma opisanymi już modułami, w zestawie znajduje się również możliwość konfiguracji interfejsu użytkownika zgodnie z wymaganiami biznesowymi (moduł analizy danych). Konfiguracja pozwala według własnych upodobań projektować ekrany, rozmieszczać pola i kontrolki. Użytkownikowi dostarczany jest również interfejs programistyczny, za pomocą którego zintegruje się z e-usługą (moduł Api do integracji). Warto dodać, że AssetMan proponuje swoim użytkownikom także wersję mobilną. Jak widać zarządzanie majątkiem w małych i średnich przedsiębiorstwach może być zdecydowanie łatwiejsze. Na rynku oferowane są różnorodne rozwiązania, ale na tle konkurencji swoją innowacyjnością i uniwersalnością zdecydowanie wyróżnia się AssetMan.

Cumulus Technology Systems Sp. z o. o. zajmuje się tworzeniem nowoczesnych technologii, których głównym celem jest usprawnienie funkcjonowania działalności gospodarczej. Stworzona przez Cumulus Technology Systems e-usługa AssetMan to pierwszy w Polsce system klasy CMMS działający w chmurze.

Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka – Dotacje na Innowacje.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.assetman.pl.

Assetman-stopka-UE (1)

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top