Usprawnij swoją pracę dzięki programom do fakturowania

Wystawianie faktur kontrahentom stanowi ponad połowę aktywności przedsiębiorcy w małej i średniej firmie. Zwykle jest to spowodowane tym, że wspomniani kontrahenci to również nieduże przedsiębiorstwa, które realizują transakcje na niewielkie kwoty. Żeby uzyskać zadowalający dochód w firmie, tych kontrahentów musi być kilku. Z każdej transakcji musi być wystawiona faktura i w ten sposób aktywność przedsiębiorcy koncentruje się na pracy w dokumentach.

Usprawnieniem tego procesu może być specjalny program do fakturowania. Jest to rozwiązanie tanie, szybkie, proste i bardzo wygodne.

efakturaProgram do fakturowania można w prosty sposób pobrać z Internetu. Koszt jego użytkowania jest niewielki i sięga około 30zł za miesiąc, gdzie biuro rachunkowe realizuje te same usługi w granicach 150-300zł miesięcznie, a czasem i więcej, to zależy od ilości dokumentów w miesiącu. Wystawianie faktur za pomocą takiego oprogramowania jest zgodne z aktualnym stanem prawnym, a przekazywane drogą elektroniczną dokumenty są tak samo ważne, jak wysyłane pocztą ich papierowe odpowiedniki.

W zakresie obsługi, program do fakturowania jest niezwykle prosty i przyjazny, a poruszanie po nim intuicyjne. Jedną z zakładek stanowią kontrahenci, których dane wprowadza się raz, potem wystarczy wybrać konkretną firmę, a program sam uzupełni wszystkie pola. To również pozwala na unikanie błędów w wypełnianiu dokumentów, które potem skutkuje fakturami korygującymi. Po skonfigurowaniu programu, wszystko odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nie ma prostszej i wygodniejszej metody na wystawianie efaktury.

Na co warto zwrócić uwagę w efakturze?

Sposób importowania dokumentów. Interesującą nowością jest możliwość dodawania faktur za pomocą modułu OCR, dzięki temu otrzymujemy możliwość dodania zdjęcia czy skanu faktury bezpośrednio do programu. Program sam rozpozna dane i odpowiednio je przyporządkuje. Dzięki temu oszczędzamy czas oraz eliminujemy potencjalne pomyłki podczas przesyłania dokumentów jednym z takich rozwiązań oferowanych jest program szybkafaktura.pl.

Analizy i prognozy. Warto się upewnić czy program oferuje zaawansowane analizy oraz prognozy naszego przedsiębiorstwa dzięki temu uzyskamy pełny obraz sytuacji oraz pełną kontrolę nad przepływami środków.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry