Usprawnij swoją pracę dzięki programom do fakturowania

Opublikowano: 12 września 2016. Kategoria: Wpisy Promowane.

Wystawianie faktur kontrahentom stanowi ponad połowę aktywności przedsiębiorcy w małej i średniej firmie. Zwykle jest to spowodowane tym, że wspomniani kontrahenci to również nieduże przedsiębiorstwa, które realizują transakcje na niewielkie kwoty. Żeby uzyskać zadowalający dochód w firmie, tych kontrahentów musi być kilku. Z każdej transakcji musi być wystawiona faktura i w ten sposób aktywność przedsiębiorcy koncentruje się na pracy w dokumentach.

Usprawnieniem tego procesu może być specjalny program do fakturowania. Jest to rozwiązanie tanie, szybkie, proste i bardzo wygodne.

efakturaProgram do fakturowania można w prosty sposób pobrać z Internetu. Koszt jego użytkowania jest niewielki i sięga około 30zł za miesiąc, gdzie biuro rachunkowe realizuje te same usługi w granicach 150-300zł miesięcznie, a czasem i więcej, to zależy od ilości dokumentów w miesiącu. Wystawianie faktur za pomocą takiego oprogramowania jest zgodne z aktualnym stanem prawnym, a przekazywane drogą elektroniczną dokumenty są tak samo ważne, jak wysyłane pocztą ich papierowe odpowiedniki.

W zakresie obsługi, program do fakturowania jest niezwykle prosty i przyjazny, a poruszanie po nim intuicyjne. Jedną z zakładek stanowią kontrahenci, których dane wprowadza się raz, potem wystarczy wybrać konkretną firmę, a program sam uzupełni wszystkie pola. To również pozwala na unikanie błędów w wypełnianiu dokumentów, które potem skutkuje fakturami korygującymi. Po skonfigurowaniu programu, wszystko odbywa się za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nie ma prostszej i wygodniejszej metody na wystawianie efaktury.

Na co warto zwrócić uwagę w efakturze?

Sposób importowania dokumentów. Interesującą nowością jest możliwość dodawania faktur za pomocą modułu OCR, dzięki temu otrzymujemy możliwość dodania zdjęcia czy skanu faktury bezpośrednio do programu. Program sam rozpozna dane i odpowiednio je przyporządkuje. Dzięki temu oszczędzamy czas oraz eliminujemy potencjalne pomyłki podczas przesyłania dokumentów jednym z takich rozwiązań oferowanych jest program szybkafaktura.pl.

Analizy i prognozy. Warto się upewnić czy program oferuje zaawansowane analizy oraz prognozy naszego przedsiębiorstwa dzięki temu uzyskamy pełny obraz sytuacji oraz pełną kontrolę nad przepływami środków.

Wpisy PromowaneUsprawnij swoją pracę dzięki programom do fakturowania

Podziel się!

O autorze

Wpisy Promowane

Na e-biznes.pl nie znajdziesz agresywnych form reklamowych – staramy się dostarczać Czytelnikom przede wszystkim ciekawą treść w czytelnej formie. Dlatego też proponujemy promocję Waszej firmy w formie informacji. Wpisy promowane znajdują się w lewej części strony – w bardzo rozpoznawalnym miejscu. Obok wpisu może pojawić się również logo Twojej firmy. Szczegóły znajdują w dziale Oferta.