Vobis Digital VP Q6600 XPOWER WHITE

Nowy komputer Vobis Digital VP Q6600 XPOWER WHITE został zaprojektowany z myślą o użytkowniku, który oprócz wydajności ceni sobie wygląd.
Najnowsza technologia firmy Intel Core 2 Quad ma według zapewnień twórców gwarantować bezkonkurencyjną na rynku  wydajność i zapewnić  najszybsze przetwarzanie danych – niezwykle przydatne w grach komputerowych czy multimediach. Pozostałe komponenty o wysokich parametrach, oraz ich odpowiednia konfiguracja sprawiają, że XPOWER sprzyja nie tylko nauce i pracy ale zapewnia także rozrywkę i zabawę w wirtualnej rzeczywistości.

Wyposażony jest w nowoczesną kartę graficzną NVIDIA 8600GT, dysk twardy 500Gb, pamięć RAM 2 GB, nagrywarkę DVD z funkcją Lightscribe oraz czytnik kart pamięci.

Vobis Digital VP Q6600 XPOWER WHITE 1

Wraz ze stylistycznie dobranym  19″ panoramicznym telewizorem TFT Samsung LE19R71W oraz bezprzewodową klawiaturą i myszą optyczną  tworzy dobrze pasującą całość. W Vobis przy zakupie komputera z monitorem w prezencie markowy odtwarzacz mp3 Creatve ZEN Stone 1GB.

Cena komputera: 2999 z VAT, Cena telewizora: 1349 z VAT

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry