VTS – lider branży HVAC i nowych technologii

VTS Group jest czołowym producentem urządzeń takich jak nagrzewnice wodne, centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne i kurtyny powietrzne. Obecność marki w 50 krajach na całym świecie oraz 25 lat nieprzerwanej działalności potwierdzają, że produkty sygnowane logo VTS są bezkonkurencyjne.

Dlaczego VTS Group jest liderem branży HVAC?

VTS - lider branży HVAC i nowych technologii 1Branża HVAC (z angielskiego Heating, Ventilation, Air Conditioning) jest sektorem inżynierii sanitaryjnej, zajmującej się produkcją i dystrybucją urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W branży tej działa wiele firm, ale tylko nieliczne wykorzystują zaawansowane, innowacyjne technologie w procesie badań projektowych, produkcji i w logistyce. VTS spełnia te wymogi w 100%. Firma zajmuje się produkcją masową, dlatego oferowane wyroby spełniają nie tylko najwyższe wymogi techniczne i standardy jakościowe, ale także są dostępne w konkurencyjnych cenach. Automatyka urządzeń takich jak kurtyny powietrzne, czy nagrzewnice wodne odpowiada na zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów. Produkty wyposażone są między innymi w sterowniki programowalne, które umożliwiają ustawienie odpowiednich okresów pracy urządzeń w ciągu doby. Posiadają czujniki pomiaru temperatury i regulatory prędkości obrotowej.

Wszystkie urządzenia produkowane w fabrykach VTS poddawane są wielostopniowej kontroli jakości, która rozpoczyna się na etapie projektowania. Dzięki temu ewentualne braki produkcyjne są eliminowane, a urządzenia działają bezawaryjnie przez długie lata.

Flagowe urządzenia VTS Group

VTS jest producentem wielu niezawodnych urządzeń, które charakteryzuje między innymi innowacyjna automatyka oraz szerokie zastosowanie. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów marki są kurtyny powietrzne Wing i nagrzewnice wodne Volcano.

Nagrzewnice wodne Volcano to integralne elementy nowoczesnych systemów grzewczych, które stosowane są w celu optymalnego rozprowadzenia ciepła po ogrzewanych pomieszczaniach. Wyróżniają się niezwykłą wydajnością i precyzyjnym wykonaniem. Stosowane są w pomieszczeniach o dużej kubaturze, na przykład w halach produkcyjnych, magazynach, obiektach sportowych i centrach handlowych. Automatyka VTS Euroheat (w skład której wchodzą sterowniki programowalne) umożliwia na przykład zaprogramowanie okresów grzania w ciągu doby, zapewnia optymalne grzanie lub chłodzenie i funkcje przeciwzamrożeniowe.

Kurtyny powietrzne Wing pozwalają minimalizować straty ciepłego powietrza w pomieszczeniach ogrzewanych i zimnego w miejscach ochładzanych. Montowane nad drzwiami wejściowymi zapobiegają wymianie strumieni powietrza o różnych temperaturach. Kurtyny powietrzne Wing należą do najcichszych urządzeń tego typu na rynku. Dzięki elektronicznej regulacji mocy, można bez trudu dopasować funkcje urządzenia do wymogów pomieszczenia. Innowacyjne wzornictwo podkreśla wyjątkowość tego produktu.

VTS Group dzięki różnorodności oferowanych produktów, ich niezawodności i innowacyjności, wyróżnia się na tle pozostałych producentów z branży HVAC. Zastosowane rozwiązania technologiczne, nowoczesne wzornictwo przemysłowe oraz przystępne ceny połączone
z niezawodnością produktów sprawiają, że VTS jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie nowych technologii.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top