W jakich sytuacjach warto wynająć agencje detektywistyczną?

Chcesz się szybko i skutecznie rozwieść? Ktoś cię szantażuje, żąda okupu, stosuje wymuszenie? Jeśli policja jest bezradna lub jej praca cię nie zadowala, skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa.

W jakich sytuacjach warto wynająć agencje detektywistyczną? 1

Dlaczego warto wynająć prywatnego detektywa przy rozwodzie?

Rozwód rzadko kiedy bywa przyjemny. Niesie ze sobą nie tylko ustanie małżeństwa, ale też konieczność podziału majątku, opieki nad dziećmi, ustalenia wysokości alimentów itp. Jeśli obie strony są zgodne, trzeba się cieszyć. Zdarza się to jednak niezwykle rzadko. W pracy prywatnych detektywów nader rzadko zlecenia dotyczące spraw rozwodowych polegają tylko na dostarczeniu dowodów zdrady. Częściej jest to ustalenie miejsca pobytu współmałżonka, miejsca pracy, faktycznych dochodów i stanu majątkowego. Szczególnie te ostatnie dane będą miały niebanalne znaczenie przy ustaleniu wszystkich spraw finansowych.

W zakresie usług prywatnego detektywa mieści się także wykrywanie podsłuchu. Jeśli podejrzewasz, że wkrótce były małżonek cię podsłuchuje, poproś detektywa o pomoc.

Sprawy kryminalne, w rozwiązaniu których przyda się pomoc detektywa

Chociaż samo hasło: „sprawy kryminalne” kojarzy się przede wszystkim z pracą operacyjną policji, to nie da się ukryć, że w wielu przypadkach to agencja detektywistyczna okazuje się bardziej pomocna. Dlaczego tak się dzieje? Policja przyjmuje wszystkie sprawy, bo nie ma innego wyjścia, prywatny detektyw przyjmuje tyle, ile jest w stanie zrealizować. Korzystając z takiego rozwiązania można mieć pewność, że agencja detektywistyczna będzie zaangażowana w sprawę na 100%.

A jakie sprawy kryminalne przewijają się wśród zleceń najczęściej? Szantaż i oszustwa finansowe od lat biją się o palmę pierwszeństwa. Dzielnie konkurują z nimi wymuszenia. Bardzo często osoby szantażowane nie chcą iść na policję w obawie o zdrowie, a nawet życie swoje lub bliskich. W tej sytuacji prywatny detektyw jest najlepszą opcją. Działa dyskretnie (w Polsce jest tylko jeden prywatny detektyw, którego twarz i nazwisko są powszechnie znane), nie afiszuje się licencją ani odznaką, jego wygląd nie budzi niepokoju sprawców przestępstwa, a mimo to (a może właśnie dlatego) skuteczność prywatnych detektywów jest bardzo wysoka.

Pomoc prywatnego detektywa przyda się na pewno, jeśli ktoś z rodziny został uprowadzony, a sprawcy żądają okupu. Warto poszukać takiej pomocy także wówczas, gdy w grę wchodzi wymuszenie i rozbój.

Skrajnym przypadkiem, w którym przyda się pomoc prywatnego detektywa, jest ustalenie sprawców przestępstwa o nieco cięższym kalibrze – nawet morderstwa. Bardzo często potencjalni świadkowie świadomie unikają policji lub celowo zatajają przed nią istotne fakty. Prywatny detektyw, sprawiający wrażenie osoby postronnej, jest w stanie zdziałać więcej.

Warto też pamiętać, że pod hasłem: „sprawy kryminalne” kryje się między innymi molestowanie seksualne i stalking.

Jesteś niewinny? Tobie także może przydać się pomoc prywatnego detektywa!

Doniesienia medialne nie pozostawiają złudzeń – nie zawsze niewinny człowiek nie ma się czego obawiać. Bywa i tak, że musi swoją niewinność udowodnić w sposób niebudzący wątpliwości. Kiedy świadectwo najbliższych członków rodziny okazuje się niewystarczające, a brak jest obiektywnych dowodów niewinności, warto poprosić o pomoc agencję detektywistyczną. Zadaniem detektywa będzie znalezienie wiarygodnych świadków, wnikliwa analiza materiału dowodowego, znalezienie nowych, niepodważalnych dowodów niewinności.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry