W tym roku prezenty kupisz SMS’em

Po raz pierwszy w Polsce możesz kupić prezent SMS’em z gwarancją dostawy przed Świętami. OneStep, nowy system kupowania za pomocą SMS’a, udostępnia propozycje świątecznych prezentów w prezentownikach publikowanych w wybranych tytułach prasowych. Pomysłów na prezent dostarcza również katalog OneStep, od niedawna dostępny na stronie internetowej www.one-step.pl.

Prezentowniki to szeroka gama najnowszych produktów jak również uznanych klasyków i bestsellerów, zawierają propozycje książek, filmów, płyt muzycznych oraz kosmetyków.  Wystarczy wysłać SMS’a z kodem danego produktu, by otrzymać prezent bezpośrednio do domu. Pozwoli to zaoszczędzić cenny czas, tracony na wielogodzinne wyprawy do sklepów i stanie w kolejkach, które często psują świąteczny nastrój.

Więcej propozycji znajduje się w najnowszym internetowym katalogu OneStep, który gromadzi wszystkie atrakcyjne pozycje z oferty. Katalog podzielony jest na cztery kategorie: książki, muzyka, film i kosmetyki. Każdy produkt posiada szczegółowy opis wraz z ceną i warunkami dostawy. Katalog powstał w odpowiedzi na liczne pytania klientów o pozostałe produkty, jakie można zakupić drogą SMS’ową, poza tymi oferowanymi w popularnych tytułach prasowych. Do tej pory zamówienia można było dokonać w oparciu o recenzje produktów systematycznie publikowanych w tytułach prasowych znanych wydawnictw. Teraz łatwiej i szybciej znajdziemy interesujące nas produkty, a przy zamówieniu minimum dwóch pozycji OneStep pokrywa koszty dostawy.

OneStep to nowy sposób kupowania za pośrednictwem SMS’a, dostępny w Polsce od września br. Wystarczy wysłać kod produktu na numer OneStep – 70500 (koszt SMS’a 0,61 zł z VAT). Przy pierwszym zamówieniu, konsultant One-Step oddzwania, aby potwierdzić szczegóły zamówienia. Przy kolejnym, OneStep odsyła SMS’a z nazwą produktu i ceną, zaś poprawność potwierdza się jedynie SMS’em. Koszt dostawy to 7 zł, a przy zamówieniu dwóch lub więcej produktów dostawa jest bezpłatna.

www.one-step.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top