W tym roku prezenty kupisz SMS’em

Po raz pierwszy w Polsce możesz kupić prezent SMS’em z gwarancją dostawy przed Świętami. OneStep, nowy system kupowania za pomocą SMS’a, udostępnia propozycje świątecznych prezentów w prezentownikach publikowanych w wybranych tytułach prasowych. Pomysłów na prezent dostarcza również katalog OneStep, od niedawna dostępny na stronie internetowej www.one-step.pl.

Prezentowniki to szeroka gama najnowszych produktów jak również uznanych klasyków i bestsellerów, zawierają propozycje książek, filmów, płyt muzycznych oraz kosmetyków.  Wystarczy wysłać SMS’a z kodem danego produktu, by otrzymać prezent bezpośrednio do domu. Pozwoli to zaoszczędzić cenny czas, tracony na wielogodzinne wyprawy do sklepów i stanie w kolejkach, które często psują świąteczny nastrój.

Więcej propozycji znajduje się w najnowszym internetowym katalogu OneStep, który gromadzi wszystkie atrakcyjne pozycje z oferty. Katalog podzielony jest na cztery kategorie: książki, muzyka, film i kosmetyki. Każdy produkt posiada szczegółowy opis wraz z ceną i warunkami dostawy. Katalog powstał w odpowiedzi na liczne pytania klientów o pozostałe produkty, jakie można zakupić drogą SMS’ową, poza tymi oferowanymi w popularnych tytułach prasowych. Do tej pory zamówienia można było dokonać w oparciu o recenzje produktów systematycznie publikowanych w tytułach prasowych znanych wydawnictw. Teraz łatwiej i szybciej znajdziemy interesujące nas produkty, a przy zamówieniu minimum dwóch pozycji OneStep pokrywa koszty dostawy.

OneStep to nowy sposób kupowania za pośrednictwem SMS’a, dostępny w Polsce od września br. Wystarczy wysłać kod produktu na numer OneStep – 70500 (koszt SMS’a 0,61 zł z VAT). Przy pierwszym zamówieniu, konsultant One-Step oddzwania, aby potwierdzić szczegóły zamówienia. Przy kolejnym, OneStep odsyła SMS’a z nazwą produktu i ceną, zaś poprawność potwierdza się jedynie SMS’em. Koszt dostawy to 7 zł, a przy zamówieniu dwóch lub więcej produktów dostawa jest bezpłatna.

www.one-step.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry