Wakacje – nowy subserwis platformy Allegro

18 maja wystartował kolejny subserwis platformy transakcyjnej Allegro. Wakacje to oferta dopasowana funkcjonalnie i wizualnie do specyfiki branży turystycznej.

Przed zbliżającym się sezonem wakacyjnym Allegro proponuje swoim Użytkownikom nowy subserwis skupiający wszystkie oferty turystyczne dostępne w serwisach Grupy: indywidualne ogłoszenia z otoWakacji, oferty biur podróży ze stron alleWakacji oraz oferty zamieszczane w samym Allegro.

– Obecnie Internet jest podstawowym źródłem informacji związanych z wyjazdami wakacyjnymi. Nasze doświadczenia pokazują, że coraz częściej wykorzystywane są w tym celu specjalistyczne serwisy posiadające dużą bazę obiektów noclegowych, czy wycieczek – mówi Marcin Sienkowski odpowiedzialny za promocję serwisów turystycznych w Grupie Allegro. –  Ich popularności doszukiwać się można przede wszystkim w tym, że dają możliwość porównania w jednym miejscu wielu ofert i znalezienia spośród nich najlepszej dla siebie – dodaje Sienkowski.

Wprowadzone zmiany mają na celu budowę subserwisu w oparciu o znany i sprawdzony model zastosowany w przypadku moda.allegro.pl. Wakacje zyskały również nowe funkcjonalności. Na stronie głównej zamieszczono rozbudowany formularz wyszukiwania ofert umożliwiający wybór kategorii i określenie podstawowych parametrów poszukiwanej opcji wypoczynku. Atrakcyjny sposób prezentacji otrzymały oferty promowane dodawane przez Użytkowników Allegro oraz promocje z serwisów ogłoszeniowych otoWakacje i alleWakacje. Na listingach pojawiła się zakładka „tylko ogłoszenia”, umożliwiająca wyświetlenie wyłącznie ofert przesyłanych z serwisów otoWakacje i alleWakacje.

Przyjęte rozwiązania optymalizują w jednym miejscu dostępność ofert i ogłoszeń  branży turystycznej ze wszystkich serwisów Grupy Allegro.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry